Itaalias auto katki

Tere Lugu siis järgmine: tulin oma autoga, elukaaslase ja kahe taksikoeraga Itaaliasse. Eelmisel esmaspäeval tagasi Eestisse sõitma hakates läks auto katki, tõenäoliselt veepump, kuid päris kindel olla ei saa. Auto parandamine siin väga kallis (kui just tutvusi ei oma), odavam on auto treileriga Eestisse viia, aga see saab juhtuma alles mõne nädala pärast. Endal oleks vaja aga koertega kiiremini koju jõuda. Siit ka minu küsimus, kas liigub keegi lähiajal Firenze lähedalt Eestisse ja oleks nõus reisikaaslaseks võtma minu ja kaks taksikoera (elukaaslane jääb veel mõneks ajaks siia). Või oskab mõnel muul moel mind aidata, kuidas auto koha peal korda saada, ilma, et autoparanduse eest tuhandeid eurosid maksma ei pea.

Parimat

Kõige kiirem lahendus oleks siiski auto korda saada. Kas oled võtnud 2-3 kohalikust riparazionest pakkumise, et mis see võiks maksma minna? Odav ta ei pruugi olla, ent kui asi on üksnes veepumbas, siis on selle vahetamine kindlasti odavam kui treileriga auto Eestisse viimine + ise eraldi reisimine.

Orgunni auto Maribori ja aitan ta sul korda teha. Ka öömaja leiab kohapealt, vajadusel isegi koos koertega. Liigun ka Eesti suunal lähiajal. Remont ei tule kallim , kui Eestis. Kui kiire, helista +38670131221 uuno

Kui soovid, leian ka kohaliku treileri, tuleb odavam, kui Itaallane võtta. Isegi 4.kohalise kabiiniga peaks leidma. Olen ennegi koeri Eestisse vedanud, muidugu mitte merehädalisi, vaid siit ostetud kutsikaid.

Loomulikult, esimene asi, mis kohalik meistrimees küsis, oli auto mark. Teistele saidikülastajatele infoks, et olen omale leidnud meistrid nii Poolas, kui Leedus, kui keegi peaks hätta jääma. 27.08 vahetasin Katowice külje all matkaauto sidurit. 100 euri võeti sisuliselt ootetöö eest + 170 uus sidur ( korv, ketas, survelaager Fiat Ducatole ) Mullu tegin Nissan Primerat Panevezise külje all. Seal oli hoopis huvitav variant. Meiter ütles samuti , et tema tööpäev on 100 euri ja juppe oodates võin teda ekspluateerida niipalju , kui soovin. Sisuliselt käisime oodates pool autot üle. Edu matkasellidele.

Esiteks: tegemist siis VW Caravelle-ga, 2008, 2,5 TDi. Teiseks: probleem selles, et 100% kindel ei saa olla, et veepumbas asi, kuigi teadjadmehed Eestist ütlesid, et väga suure tõenäosusega ikkagi on see viga. Kuid kui lahtivõtmisel avastatakse, et plokis või plokikaanes viga, siis kindlasti odavam treileriga Eestisse viia. Ühest kohast, kust uurisin, sain vastuseks, et miinimum 1000 euri küsitakse selle parnduse eest.

Üldse mitte teemasse puutuv aga ei saa kuidagi ütlemata jätta .....

Lihtsalt uskumatu, milliseid häid inimesi on ikkagi olemas!!! Mul pole õrna aimu, kui paljusid Eesti tripikaid on uva-nimeline härra oma sooja nõu ja jõuga aidanud! Uuno'le kõike kõige paremat!

Maribor asub jah suht keskpaigas ja selle 4 aasta jooksul on igasugust ette tulnud, mis me siin kliimapagulastena oleme elanud.

On kohe kindlam tunne. Lisaks meenus et Poolas möödund aastal suvaline töökoda kontrollis esisilla ja tasakaalustas esirattad 10 zloti eest ehk natuke üle 2 euro eest.