Itaalia, Lido di Jasolo juulis 2019

Plaan minna perega  juulis 2019 Lido di  Jasolo. On seal keegi käinud, millega peaks arvestama, kuidas hinnad seal. Millist  majutust tuleks eelistada, mida soovitate ( ise eelistaks apartaments ).

Soov on  minna sealt autoga või  laevaga Veneetsiasse - oskab keegi selle kohta midagi soovitada, jagada oma kogemused ?

Ole hea , kasuta ka otsingut. Veneetsiast ja Lido di Jesolost on piisavalt teemasid. Need soovitused ja tähelepanekud ei ole ajaga muutunud.

Laevaga minnes ei saa suure tõenäosusega näha õhtust linna. Endal kogemus, kui viimane paat minu piletiga väljus Veneetsiast 20.00. Ilmselt õigem minna autoga. Veneetsias endas on parkimismaja kallis. Odavam on auto mandrile jätta ja edasi rongiga. Viimaste aastatega on võib-olla selles osas midagi muutunud.

Parkimistasude taha asi vaevalt jääb, arvestades sealseid muid kõrgeid hindu, tundus see isegi soodne. 29 eurot päev on põhimõtteliselt, aga kui see põhiparkla on täis siis kõrval "ärikad" organiseerivad max. 40 euroga mingi koha kindlasti. Lisaks tasub 10-20 eurot "valve" eest maksta.