Jaanuar-märts Malaisia, Langkawi saar.

Sooviks infot,millisel ajal kõige mõistlikum Malaisiasse-Langkawi saarele minna,(jaanuar-märts 2024),et poleks väga palju vihma. Kas on nagu Aasia ikka? Toidud?Rolleri rent?Hinnaskaala?

Käisin just nüüd märtsis Malaisias, ilm oli igati super, sadas korraks vaid paaril ööl (maismaal ja Langkawil). Pluss tundus kuidagi hästi mõnus ja rahulik, rahvamasse polnud, ma läheks teinekord ise täpselt samal ajal küll. Langkawil küll ramadaan tekitas asjaolusid, kus paljud söögikohad olid pikemaks ajaks kinni ja seetõttu oli natukene igav ja valikut vähe.

Ma ei saa aga mainimata jätta, et enne Langkawit käisime seal lähedal Koh Lipe saarel Tais, ja no Langkawi lihtsalt ei suutnud peale Lipet enam üldse võluda... Sama häda oli seal teistelgi ööbijatel. :D Küll aga olime Cenangi rannapiirkonnas, et võib-olla saare üleval pool on teine tunne ja olemine (ja uhkemad rannad).

0
0

Käisime küll aasta lõpus Langkawil ning lemmik rannaks sai Tanjung Rhu. Seal küll aktiviteeti oli oluliselt vähem kui Cenangis aga suur rand oli sisuliselt meie päralt.

0
0

Ma käisin Langkawil veebruaris 2020.

Vihma vist sadas mingi hetk, aga mul ei ole mingit mälestust sellest, et see oleks kuidagi häirinud.

Transpordina kasutasing Grabe oli taskukohane. Rollerirenti isegi ei uurinud.

Langkawil on liikuv ööturg, seal sai mitu korda erinevates kohtades käidud, sest väga hea ja odav söögivalik. Kuah's oli päris palju araabia kööki - Egiptust näiteks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased