Esimest korda Taisse ja Vietnami (jaanuar-veebruar)

Hei!


Olen huvitatud minema jaanuaris-veebruaris taisse, vietnamisse ja üldse vaatama sinna kanti. Kuna varem seal käinud ei ole ja sooviks minna kuskil 4-5ks nädalaks. Siis sooviksin saada infot täiesti algusest. Kust osta parima hinnaga pileteid? Kuidas saada hea hinnaga hotelli, milliseid soovitusi on? Mida teha ja mida näha? Kuhu täpsemalt on soovitatud minna näiteks rannailu vaatama ja kuhu loomi, kuhu seiklusi..
Oodatud igasugune informatsioon. 
Loen ka eelnevaid postitusi samadel teemadel, kuid enamjaolt on kõigil selge kuhu minna ja mida teha. Kahjuks ise veel nii tark ei ole :)

Liiga hägune küsimus, et vastusi tuleks. Proovi konkreetsemalt loetud postituste põhjal.
Praegu on umbes nagu: "Soovin osta auto. Kust saaks parima  hinnaga? Mis peaks seal sees olema? Kuhu sellega sõita võiks?"
Hea tahtmise korral saab pika vastuse kirjutada, aga kui täpsemalt suunad küsimused, siis saad asjalikumad vastused.
Hakatuseks esimene vastus. Lend - Tripis sooduspakkumiste rubriik kubiseb Aasia pakkumistest, need kõik ongi head hinnad.

Mõtle sõidu aeg välja.Jõulud kuni jaanuari algus(vene uus aasta) vist väga soodsad pole.Vaata ka millal hiina uusaasta on,siis hiinlased reisivad.Oled üksi või kaaslastega?Tai on viisavaba kuni üks kuu.Lennu hindu saad vaadata näiteks momondost.Üldiselt siin peaks seda infi juba olema küll.Eriti Tai kohta.

Aja kokkuhoiu mõttes laenuta või osta raamatud Tai ja Vietnami kohta, seal sulle kogu vajaminev info olemas.