Jaapan- lennupakkumised

Kysiks asjaga veidi enam kursis olevate inimeste k2est, kas on veel lootust, et kevadeks (aprill) teeb m6ni lennufirma Jaapanisse sooduspakkumisi v6i tuleks kohe parima saadaoleva hinnaga (ca 600) piletid 2ra osta. M6te on minna sakura ajal, aga ei suuda otsustada, kas osta v6i pigem veidi oodata....

600 tundub väga hea hind! Või on siin veel kedagi,kes teab,et on paremaid pakkumisi olnud. Algusega TLL?

500 on ju siin pidevalt Finnairil saada olnud, isegi nii, et Jaapanis edasilend tasuta hinnas. Aga abiks oleks täpsustada ka kuhu lennata tahetakse.

Japan Airlines teeb tihti häid pakkumisi Finnairi lendudele (code share kaudu), reeglina hinnatasemel ca 500 eurot.
Eelmise aasta kogemus näitab veel kahte pakkumist jaanuaris 2016
http://trip.ee/odavad-lennupiletid?destination=333

Seega paar nädalat võid veel viivitada ja oodata, aga üldiselt pole 600 enam paha hind selleks ajaks. Sõltub tõesti, kuhu minna, sest sakura ajaks on mõningate Jaapani sihtkohtade puhul majutus otsakorral, seega väga venitada ei saa. Näiteks Kyoto majutused on hetkel oodatava sakura ajaks ca 70% broneeritud, mujal läheneb broneeritus kiiresti 50%-le ja kui üritad lennupiletitega 50 eurot kokku hoida, võid avastada, et majutuse arvelt maksad 300 eurot rohkem, sest odavaid variante ei olegi enam.
Sakura ajal on Jaapani hotellide keskmine täituvus 99%, seega sinu põhiküsimus rahasäästmise osas pole see, kuidas sinna kohale saada, vaid kui kalliks kohapeal majutus läheb.

Tänud kommentaaride eest, sain paar head mõtet ja vihjet. Ei asu Eestis, seega lendame kusagilt Euroopast, hetkel vaatasin Turkishi pakkumisi.
Majutusega tuleb tõesti kiirelt tegelema hakata.

to killuk Tasuta tühistamise variandiga saad bronnid peale panna!

Hinnavahe on midagi sellist, et kui bronnisin pool aastat enne sakurat hotelli ca 100 euri ööpäev, siis pärast bronni vabastamist oli see tuba nädal enne majutust müügis ca 350 eurot ööpäev. Ja kindlasti keegi võttis ka ära selle hinnaga (tegu tüüpilise Jaapani 15-ruutmeetrise kolmetärnitoaga, kus kohvrit mahub avama ainult voodi peal).