jalajälg indias

Indias ilmselt pole kuigi lihtne rakendada keskkonnateadlikku mõtlemist, eriti turistina. Samas ehk iseäranis seal peakski, eriti turistina. Mida teie seal selle heaks teinud olete või kuidas suhtunud?

ma alles jaanuar lähen perega, mida sina siis soovitad ka?

0
0

lihtne: jäta minemata. sellega hoiad keskkonda rohkem kui misiganes viisil seal "mõteldes".

0
0

Indias on kõik väga ökomeelne mo meelest. ostes midagi, pakitakse pea-alati asjad isetehtud ajalehekottidesse. midagi naljalt minema ei visata jne jne. isegi kütust tehakse sõnnikust. kui sa mõtled, et neil ei ole paljudes linnades ja kohtades kanalisatsioon ja prügikäitlemine väljaarenenud, siis jah. aga rentslisse asju visates, tea, et see koristatakse sealt kindlasti ära. leiad ka prügikaste hea õnne peale. aga mis kindlasti indias keskkonnateadlikule mõtlemisele viitab meie mõistes - nad ei tarbi mõtetult. ei osteta lihtsalt träni kokku, et ehk läheb vaja või et oi kui ilus näeb välja. keskkonnateadlikku mõtteviisile viitab ka see, et väga palju tehakse käsitsi, isegi teetööd, asfalti panek toimub käsitsi.

0
0

Ja sedamoodi asju pole ilus bussi või rongi aknast väla loopida, vaatamata sellele et kohalikud nii teevad ja seda ka sulle soovitavad. Sodi on soovitav põrandale visata, sest siis on lootust et see lõppeatuses ühte hunnikusse kokku sorteeritakse. Või kogu kokku oma sodi ja too euroopasse, siin see töödeldakse ümber...

0
0

Ära joo pudelivett! Samas pole see kah eriti hea soovitus, sest kraanivett kah ei soovita. Ja vett kulub seal palju-palju...

0
0

Indias ökomeelne? Nujah, kuidas sellesse nyyd suhtuda?

  • linnades ja kohtades kanalisatsioon ja prügikäitlemine väljaarenenud, siis jah. aga rentslisse asju visates, tea, et see koristatakse sealt kindlasti ära. - Väide ei pea paika. Vöetakse ainult seda, millest kusagil kokkuostus raha saab ja millest veel kellelegi kasu on. Ylejäänud jääb lihtsalt sinna, kuhu see on visatud. Kui see könts polegi juhuslikult kusagil silma all, siis see on linna tyhermaadel, kuivanud jöesängides vöi tiigipöhjas.
  • indias keskkonnateadlikule mõtlemisele viitab meie mõistes - nad ei tarbi mõtetult. ei osteta lihtsalt träni kokku, et ehk läheb vaja või et oi kui ilus näeb välja. keskkonnateadlikku mõtteviisile viitab ka see, et väga palju tehakse käsitsi, isegi teetööd, asfalti panek toimub käsitsi. -C'mon! Tavahindi ei osta sellepärast 'träni kokku', kuna tal pole selleks lihtsalt vara ega vöimalusi. Eliit kulutab ja tarbib täpselt samamoodi kui valged vennad Euroopas. Käsitsi asfaldipanek jm rasked fyysilised tööd ei johtu teps mitte keskkonnasöbralikkusest, vaid puhtalt rahast ja yliodava tööjöu ylekyllusest. India yldise koolitustaseme juures kahtlen veidike selles 'keskkonnateadlikus mötteviisis'.
0
0

Päeva jooksul tekkinud prügi võtsin hotelli kaasa ja visaksin seal prügikasti.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased