Jalgrattaga Eestis

Tere! Pakuksin välja mõned reisimarshuudid Eestis, kuhu tahaks sel suvel sõita. Esiteks Ida-Virumaa ring-alustaks Jõhvist-Kurtna Järved-Kuremäe-Kivinõmme-Imatu-Iisaku-Seliraba(matkarada)-Mäetaguse-Tarumaa-Veneoja-Tudu-Järvesoo(ka matkarada)-Rasivere-Roela-Porkuni-Moe-Tapa(sealt rongiga Tallinnasse). Selle tee pikkus oleks u 200km ja aega võtaks 3 päeva(2ööd tuleks telkida). 2-algus Viljandis-Heimtali-Rimmu-Abja-Paluoja-Mõisaküla-Ruhja(Läti)-Lilli-Holdre-Koorküla-Udsu järv-Piiri-Sooru-Tsirguliina(Sangaste jaam), sealt Tallinnasse rongiga. Selle matka pikkus võiks olla u 150-170(Lätis u 50 km)ja aega läheks 3p.Enamik marshuudist on mööda kruusa ja metsateid asfalti on suht vähe(sama kehtib ka eelmise ringi kohta). 3.-Algus Tartus-Kurepalu-Roiu-Uniküla-Võnnu-Lääniste-Järvselja(ürgmets)-Aravu-Meeksi-Räpina-Võõpsu-Lüübnitsa-Mikitamäe-Värska-Setumaa ring-Matsuri-Orava(sealt rongiga Tartusse-Tallinnasse). Pikkus oleks u 120 km aega võtab 3p(koos edasi-tagasi sõiduga) Kui on veel huvilisi siis võiksite märku anda.Või on kellelgi oma marshuute välja pakkuda?Ise olen Tallinnast.

1
2

Ise oled Tallinnast, aga kui vana? Sest ega teismelised ja keskealised vist eriti koos ei käi matkamas.

0
0

Olen 36a mees. Päris keskealine veel pole, aga teel sinna poole. Tegelikult matkamisel vanus minu meelest eriti rolli ei mängigi, oluline on, et füüsiline ettevalmistus oleks sarnane ja läbisaamine hea. Need kirjeldatud matkad on plaanis teha perioodil juuni lõpust augustini, nii et südasuvel. Siis on ööd ka juba mõnusalt soojad telgis magamiseks. Aga kui varem matkata tahad, siis tuleb ju mai alguses roheliste rattaretk Pärnumaal. Endalgi mõttes seal osaleda kui asjaolud klapivad ja ilm normaalne on.

0
0

Aitäh täpsustuse eest!

0
0

Mõte ka sel suvel Eestis rattaga ringi sõita, aga veel pole konkreetseid plaane ega kaaslasi. Kas 20-24.juuni ei tahaks ühte 5 päevast retke teha? Omal rattamatka kogemusi nii välismaal kui Eestis, aga väga kihutaja ei ole. N29

0
0

Olen samuti huviline (M36), rattakogemust päris üksjagu. Marsruudi suhtes soovitan sisse planeerida lisaks rattasõidule ka jalgsiringkäike (matkarajad), need pakuvad emotsionaalset vaheldust, võimaldavad näha kohti, kuhu rattaga kergesti juurde ei pääse, ja koormavad erinevaid lihasgruppe, mistõttu väsimus pole nii kiire tulema.

0
0

Tere!See oleks isegi täiesti mõeldav.Kas sa mõtlesid mõnda minu pakutavatest marsruutidest või on sul endal mingi plaan.Need mis mina välja käisin on 3p sõidud tegel võikski teha 20-23 et jaanilaup tagasi olla.Ega kihutada pole tõesti vaja ma sõidan ka rahulikult ja väldin üldiselt suuri magistraale.

0
0

Kas oled ka huvitatud mõnest minu pakutud marshuudist?

0
0

3nda tee radadele olen vast kõige rohkem sattund, see ei oleks esimene eelistus. Kui jaaniks tagasi olla, siis eelistaks lõpp-punkti praeguste plaanide kohaselt võimalikult Tartu lähedast, nii et see 2 tee oleks päris hea ja tundub väga huvitav ka.

0
0

Kas ise oled Tartust? Praegu pole veel kindel, et need päevad vabaks saab, puhkust ka võtta ei anna. See selgub järgm kuul. Kui minna mööda 2 teed siis tulebki Tartusse välja sõita, sest rongid praegu Valga-Tartu vahel ei sõida, see teeb u 50 km otsa, nii et kokku tuleb üle 200. Kas algus Viljandis sobib sulle?

0
0

Oleks kohe kindlasti huvitatud jalgrattaretketest! Olen käinud 3´l aastal Roheliste rattaretkel ja hästi hakkama saanud. Huvi on! Olen 48-aastane. Kontakteeruda võib ka e-mail´i: [email protected]

0
0

Ei ole Tartust, Tallinnast olen. Lihtsalt jaanipäevaks vaja Tartusse jõuda. Ma ka hetkel veel ei tea, kas 22sel saab vabaks. Kuna rong ju Tallinnast Viljandisse käib, siis sobib algus Viljandist.

0
0

Tere, millal see 3. rattamatk Tartust toimub umbes? Tundub päris huvitav.

0
0
  1. juuli või hiljem algavatest rattaretkedest. Seega, kui te mõnda alustamas olete, siis lööks hea meelega kampa. N32. [email protected]
0
0

Olen huvitatud rattaretkest Lahemaal, ka muud kohad sobivad. Sõidan tavaliselt nii 40 km paar korda nädalas, võib ka pikemalt sõita. Sobib juulikuu. Kui keegi veel tulemas on, võiks marsruudi välja mõelda ja siis rattale:)

0
0

Kui keegi otsib juuliks matkakaaslast või kui saab Teiega liituda, andke teada aadressil: [email protected]

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased