Jamaika hotellid

Oleks soov minna 12 päevaks kahekesi Montego Baysse Jamaikal. Lennukipiletid saaks u 10 000eek/in. Kas keegi oskab soovitada mõnda hotelli võimalikult ranna lähedal, mille hind võiks jääda kuni 10 000 eek piirimaile inimese kohta. Söögid, joogid võiksid hinnas olla.

Tere

Võta lahti www.tripadvisor.com, löö otsingusse montego bay jamaica ja saad hotellide nimekirja (edetabeli) koos hindade-bronnide, soovituste-hinnangute, piltide, vaatamisväärsuste ja muuga. Ei usu, et keegi oleks kõik sealsed hotellid läbi käinud ja teaks mis on parim. Arvan, et tripadvisorist saad võimalikult hea ülevaate 49 Montego Bay hotellile. Tõde selgub kohale jõudes. Millal minek? Ise plaanin minna veebruari alguses ja Negrilisse. Head reisi. Taavi

Endal ka minek seljakotireisile Jamaikale veebruari alguses. Kuna alles nüüd sai otsus tehtud,siis pole jõudnud eriti kohalikku elu uurida.Äkki kirjutate oma plaanidest vähe lähemalt.Ise olen mõelnud ka sinna Negrili kanti minemisest. mail: kaimar2000@hotmail.com

On keegi veel minemas veebruaris Jamaikale? Ise peaks 2.veebruaril Kingstonisse jõudma...sealt vaatab edasi Negrilli ja Montego bay kanti

Ma ei ole kindel et Montego Bay ümbruskond on kõige meeldivam puhkuse veetmise kant Jamaikal. Soovitan Treasure Beach, Port Antonio või siis Negril. Oma reisil vestlesin saarel viiendat korda viibinud ameeriklasega, kes saare risti ja põiki läbi sõitnud. Tema järjestas paigad just sellises järjekorras. Ise olin 6 päeva Trasure Beachil (väga rahulik ning meeldiv koht) ning seejärel sõitsin autoga Montego Bay'sse ning sealt omakorda mööda põhjarannikut Port Antonio'sse ja Kingstoni. Negril'i seekord ei jõudnudki. :(

Jagan Jaanuse arvamust ühe kolmandiku osas. Kui soovid kogu reisi vältel ühes kohas viibida ja hästi puhata, siis Negril on parim koht. Pikim rannariba, palju valgeid, erinevad majutused jne jne. Montego Bayd reklaamitakse millegipärast erinevates raamatutes kui Jamaica turismimekat, tegelikult peatuvad seal kruiisilaevad, turistid kablutavad oma päeva jooksul peatänava läbi ja lahkuvad. Negrilisse minnakse ikka nädalateks. Ööbimiseks soovitaks näiteks Sunquest Cottages, kus isegi ööbisime. Hind oli 80$ öö kahele inimesele kokku, nii et kahepeale saate alla kümne tuhandega hakkama.

Montego Bay ja ka Kingston on suht mõttetud kohad Jamaikal küll...Negril selle eest lausa paradiis.Negrillis oli päris tore hotell WHITE SANDS NEGRIL , 75 dollarit oli öö.

Minu arust Kingston on põhikoht, kus Jamaical olla. Rannad on ka toredad, aga pealinna elu on hoopis teine.

Ma kardan,et pr. maali pole Kingstonist eriti kaugemale jõudnud, muidu ei ütleks lihtsalt ,et rannad on ka toredad. Rannad valge liiva ja helesinise veega ning lopsakas loodus ongi asjad,mida Jamaikal vaadata... Kingstonist neid ei leia. Kui tahta nö pealinna elu ja melu,siis Montego Bays-t võib võib küll seda näha.

Tegelikult olen usna piisavalt aega veetnud nii Port Antonio, Ocho Riose, Mobay, Negrili ja Treasure Beachi randadel. Ja Blue Lagoon oli ka vaga ilus paik. Kokku tuleb isegi lausa mitu nadalat kahe kuuajase reisi peale kokku. Koik see eeldab muidugi saarel ringiliikumist, nii et olen kull Kingstonist kaugemale joudnud. Port Antonio on eriti tore linnake tegelikult, eriliselt hasti sailinud huvitava arhitektuuriga. Treasure Beach oli siis, kui viimati seal kaisin, paris palju kannatada saanud parast orkaan Ivani. Ent kohalik vaib oli rahulik ja puhkemeeleolune. Negrili ranna liivariba osa oli 2006 lopus usna kitsukeseks jaanud. Kui seal ikka suur turistide mass peal on, siis on kulapoolses (West-End) otsas veidi rahulikum olla. Ocho Rios ullatas sellega, et liiga palju turiste vaisab seda linna ning seal on liialt palju suuri hotelle ja rannale paasemiseks tuli pilet osta, kui just ise suure hotelli kulaline ei olnud. Rand ise oli kuidagi tukeldatud ja mitte eriti mahukas. Montego Bay rand taitsa meeldis, seal lahedal pargialal toimusid moned toredad kontserdid ka. Tasub minna ules mae otsa ka kolama, kui kulainimesi ja ronimist ei pelga, sealt avaneb linnale superilus vaade. Blue Lagooni aares tegutsevad kohalikud tahavad kohe hakata laguuni vaatamise eest raha valja pinnima, nii et arge laske omal nahka ule korvade tommata selle trikiga.

Kui keegi tahab vaadata vaikest pildilist/helilist ulevaadet viimasest reisist, siis selle leiab siit:

Ununes mainimata Hellshire beach Kingstonist mitte kaugel Portmore's. Selle avalikult kasutatav osa on kohati kui prugimagi, rampsu maetakse sona otseses mottes liiva alla, kuid rand on koigest hoolimata vaga populaarne pealinna elanike seas. Ja seal (Prendy's) on muugil vaga maitsvad kupsetatud kalad ning bammy ja festival tundusid tol hetkel ka tavaparasest paremad. Neil on Kingstonis ka filiaal. Ja Negrili lahistel West-End'is tasub kulastada tuletorni kanti, seal on huvitav kaljurannik. Kalju pealt saab vette ka hupata :) Aga Kingstonis, jah, seal toimuvad koige agedamad peod ikkagi ja koige rohkem mollu. Passa Passa ja koik muud igaohtused regulaarsed tasuta tanavapeod... tasub minna! Reggae- ja dancehall-muusika on ju uks neist asjadest, mille kaudu Jamaica on maailmas palju tahelepanu saavutanud.

on ka minu arust teenimatult palju nahutada saanud ,et seal midagi teha pole..ja rand millel mina käisin oli 1 nõks linnale lähemal Fort Clarence Beach Club.Pilet maksis u 40 eek WC ,pesemisvõimalus olemas,rannatoolide rent jne.Orkaan on ka seda kohta tugevalt räsinud ja neil pole seal kuskile kiirert ülesehitusega,sel aastal tuleb ju ka nagunii torm :).Sellegi poolest oli suht OK koht:) ja linn on täitsa lahe shopingu kohalt näiteks.Mujal saarel oli enamuses Hindude käes kogu poendus e turistidele suunatud Jamaika nodi.Igatahes oli Kingstonis rohkem vaadata kui Negrilis.Negril on puhas rõõm päikskummardajatele ja möllumeestele/ naistele.Iga õhtu pidu mõne hotelli juures;)+ kohustuslik "secondhand" ganja:)))))