Jetairfly ' ga Kuubale

Leidsime supersoodsad piletid jetairfly'ga Brusselist Kuubale. Tekkis paar kysimust seoses selle lennuga. Lugesin eelnevatest postitustest, et lennul oli turistikaart k6ikidele reisijatele antud, seega pole eelnevalt seda konsulaadist vajalik organiseerida.. kas see vastab t6ele (piletil rààgiti midagi vaid Belgia kodanikest)? Kas tagasilennul j6uatakse Euroopasse jàrgneval pàeval, st. kui vàljas6it on websaidil màrgitud nàiteks 28.oktoober kell 13, siis Brysselisse j6uame 29.oktoober varahommikul? (et kogemata piletitega Eestisse mòòda ei paneks :D ) Oleksin vàga tànulik, kui kellelgi aega yle jààks kommenteerida :D Ette tànades,

Triin

Mitu tundi tagasilend kestab? Saabumisaeg Brüsselisse peaks ka piletite peal olema?

0
0

Jah, turistikaardi saad check-inist ning seda jagatakse vähemalt kõigile EL kodanikele.

Tagasilend kestab ajavahe tõttu tõepoolest nõnda kaua, et kui ühel päeval kl 13 lendama hakkad, siis Brüsselisse jõuad järgmise päeva hommikul. Lennupiletil tähistatakse järgmisel päeval saabumist tavaliselt + märgiga saabumise aja eest.

0
0

ostsime piletid nii varakult, et algselt polnud lennuaegasid pealgi ja hea kui keegi kinnitab,et nii see just ongi :D

0
0

Oluline on märkida, et lennuajad võivad pikamaa charterlendudel muutuda ning päris lõplik aeg kinnitatakse alles ca kaks päeva enne väljalendu. Nt meie tagasilennul oli väljalennu aeg 2 tundi hilisem. Jetairfly lehelt saad myjetairfly.com menüüst tellida endale SMS teavituse, kus paar päeva enne väljalendu saad lõpliku väljalennu aja kinnituse.

Arvestada tasub ka sellega, et pikamaalennud kipuvad vahest hilinema, näiteks meil oli Brüsselisse saabumisel 4 tundi viivitust (+ 2 tundi hiljem kui algsel piletil väljalend), mistõttu oli algselt liigsena planeeritud 8tunnine vahe järgmise lennuni igati asjakohane.

Kindlasti tasuks ka reisikindlustuse tegemisel reisitõrkekindlustus sisse planeerida.

0
0

Reist6rge kulus vàga sel reisil àra. Meie lend hilines Varaderost 36 tundi :D

0
0

Ka mina olen see talve lendamas Jetairfly-ga Kuubale ja natuke muretsesin selle turistikaardi pärast sest piletikinnitusel tõesti öeldud, et selle saavad lennujaamast vaid Belgia kodanikud. Aga eelkõnelejate jutust saan aru, et asjatu mure?

0
0

Lendame samuti jaanurist Kuubale, küsisin Jetairflyst igaks juhuks üle ning turistikaart on hinna sees, selle saab Bürsselist. Võtan lennutõrke kindlustust arvesse, kuna tagasilennul on eestisse lennu vahe vaid kolm tundi...

0
0

Mis kuupäeval jaanuaris lähed? Me peaks lendama 12. jaanuaril sama lennufirmaga. . . . Trip.ee palve edaspidiseks: lause algab suure algustähega ning lõpeb punktiga!

0
0

Hei, me lendame 8. jaan brüsselisse ning 10. jaanuaril Kuubale. Kui kauaks te lähete ja kas teil on ka reisiplaan? Kui soovid pikemalt rääkida võid kirjutada [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased