Jurmala ja Livu Akvapark 2008

Nii.. Kes on käinud Livu Akvapargis see aasta ehk 2008 AUTOGA ? Kuhu auto jätsite ? Kas Livu Akvapark on kaamerad üles pannud parklasse või on parkla valvega ? Ning kus ööbisite ja mis raha eest (ühe öö maksumus) ?

Plaan minna Livu Akvaparki, aga oleksin väga tänulik, kui need, kes käinud, vastaksid.

Aitäh ja päikest sel tänasel vihmasel hommikul :(

(#)

1
2

Mis teie arvate,kas on üldse vaja sularaha kaasa vahetada? Ehk saab kaardiga kõik asjad arveldatud,või ikka peaks natuke sula ka rahakotis leiduma?

0
0

silla eest pead maksma ühe kohaliku raha

0
0

ja tema mure piirneb sellega, et kas Livu ees keegi tema autot võiks tahta pihta panna. Sry aga ma käin seda vahet ....äkki ca 10x aastas. Masinateks olnud nii VW Caravelle, Opel Vivaro, Renault Trafic ning Subaru Forester ja ja impreza. Pole isegi tulnud selle peale, et äkki keegi võiks neid sealmaal rohkem tahta, kui Eestis. Kui kardad(te) oma autoga minna, siis tellige mõnelt väiketegijalt masin koos juhiga. (Järgnev ei ole reklaam vaid info)Ise olen traficutäie rahvast (max 8 in.) viinud hommikul sinna ja toonud õhtuks tagasi 3200 eequga. Veekeskuse ja muud lõbud maksavad ise, sillamaksu olen tasunud seni mina. Tegelikult oli plaan minna homme ka (12.07.08) kuna algselt 1 seltskond nagu soovis kuid hüppas alt ära.

0
0

Mitu latti see Jyrmala maks õigupoolest on? Ma eile just käisin ja kimasin kohe hooga automaadi kõrvale, panin ühe lati ja vajutasin mingit nuppu (unustasin enne keelevaliku teha ja läti keelest ei saanud essugi aru) - ei midagi, panin teise lati veel ja vajutasin nuppu, siis andis pileti kätte, aga selle kehtivus oli 2 ööpäeva. Ilmselt soolasin üle ja oleks ühekordseks mõnetunniseks käigust ka ühest latist piisanud, aga neid värvilisi nuppe oli seal mitu ja nii ta siis läks. Oleks pidanud teiste võhikute kombel enne automaate kinni pidama ja natuke maad kuulama. Ma naiivselt mõtlesin, et mis seal ikka, tavaline parklaautomaat ja üks taks, aga võta näpust, ilmselt on erinevaid tariife võimalik kasutada - tagantjärele tarkus.

0
0

on 1 latt 1-kordne sissesõit 1 ööpäeva jooksul (vist). Seni olen alati 1-ga hakkama saanud. Aga eelmine pühap. oli neil miski laulu-tantsu-pidu ja Riia kesklinn oli suletud- vot siis oli küll vahva läbi Riia sõita. Samas olid siis automaatide kõrval vestidega tibid, kes 1 lati vastu pileti andsid- endal polnud vaja miskit sebida.

0
0

Käisime nädal tagasi, ööbisime Jurmala SPA hotellis mis sai varem kunagi kaupsi sooduspäevadel ostetud, kuna Depechi kontsert jäi ära siis sai Livus käidud. GPS-iga püüdsime hotelli leida aga käskis promenaadile keerata mida polnud aga võimalik teha, kõik tänavad ühesuunalised, paar tiiru tegime ära, siis sai villand ja küsisin ühest hotellist, tuli välja et kõige uuem tumedate klaasidega maja (kõigil hotellidel puudub katusel reklaam). Enne silda tuleb paremale hoida ja automaadist pilet võtta, trahv 40 latti, kui on hotelli vautser siis pidi sellest politseile piisama, ma sain aru et see raha on Jurmalas nagu parkimistasu 24 tundi, vaevalt see läbisõidumaks on kuna linna läbib magistraal. Automaadis vajutada rohelisele nupule. Võimalusel maksa kaardiga, paberraha eest saad peotäie münte millega pole Eestis midagi teha. Livu (õlletootja kes on keskuse sponsor)on väga kompaktselt ja kavalalt ehitatud, kummipaate tassides väsid päeva lõpuks päris ära. Aasta vana autot ei tahtnud keegi, pass (ID kaart) kaasa, piiritsoonis võib trahvi saada, teed on jubedad. Riietusruumid on unisex, plätud kaasa, randmepael küsige normaalse pikkusega, suht halb kinnitus. Riietusruum on ikka vääääga imelik

0
0

Käisin 2008. aasta suvel seal. Livu juures parkisime täiesti sinna hoone kõrvale, tasuta. Ööbisime Nero kämpingus. Et sinna jõuda,pidi Jurmalast põhimõtteliselt välja sõitma, kuskil metsa vahel oli.

0
0

EDIT: vabandust, see ikka Nemo kämping.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased