kämpimine Viinis

Leidsin ühe toreda kämpingute lehekülje - www.campingwien.at. seal on pakutud 3 varianti, west, süd ja neue donau kämpsid, kuid millegipärast ei ole just kohti meile asukohapoolest sobivama neue donau kämpis. On see seotud kuidagi juunis seal toimuvate pidustustega? või lihtsalt bookingu süsteem ei funka korralikult? Kui keegi teab veel mõnd kämpingut Viinis, siis palun andke teada, tahaks seal juuni algul 1-2 ööd veeta.

Neue Donaus ei ole nummerdatud telkimiskohad ja seega ilmselt sinna lihtsalt ei bookita. S.t. lähed kohale, maksad ja paned oma telgi sobiva vaba lapikese peale. Vähemalt mõni aasta tagasi oli nii...

Eelmisel suvel telkisin Neue Donaus. Kohta ette kinni ei pannud, läksin lihtsalt kohale. Telkimisplats ei ole seal väga suur, suuremate ürituste ajal võib see täis küll olla. Sel suvel on Austrias jalgpalli EM. Helista neile ja küsi, mis värk juunis on.

me olime eelmisel aastal wien westis. Kah ette ei broneerinud. Kämping ise on äärelinnas, kuid bussi ja metrooga on väga mugav ja kiire ühendus linna. Elamistingimused on ka väga head. Julgen kindlasti soovitada.

eks ma ühes neist kolmest maandun, vahemaad ka väga suured ei ole u 30 km:)