Kahe lennu vaheline aeg ainult üks tund?

Kui lennuk jõuab Berliinist Riiga kell 17.15 ja järgmine lend Tallinna juba algab kl.18.15, kas see on piisav aeg, et jõuda Riia lennujaamas kõndida õigesse väravasse? Palun kogemusi, kui suur see lennujaam on? Pagasit ei pea vahepeal välja võtma. Tore, kui keegi aidata saab!

Riia lennujaamast on siin ennegi juttu olnud. Tegemist on väikese lennujaamaga ja kui pagas läheb otse, siis probleemi pole.

Kahjuks Sa ei kirjuta kas tegemist on nö transfer lendudega - kuid oletada võib, et on. Sel juhul, on asi tunduvalt lihtsam - kui lend hilineb, peaks ka Air Balticu tingimuste puhul Sind pandama järgmisele lennule. Samuti oodatakse Sind tõenäoliselt ära, kui lend natuke hilineb - mõnikord jäävad inimesed väga napilt lendudelt maha, kuna neid ei teata oodata, st. nende lennud ei ole nö seotud. See omal käel lendamine (võtad erinevatelt firmadel läbi erinevate kanalite piletid) on eeldatavalt kõige odavam, aga mitte alati kõige efektiivsem. Ja Riias sa jõuad ühe tunniga vabalt.

Kas keegi oskab öelda, kui lendudevaheline aeg Riias on 30-35 min (Tallinn-Riia, Riia-London)- jõuab selle ajaga ühelt lennukilt teisel või ole mõtet riskida?

Kui lennud on ühe pileti peal, võib riskida, muidu kindlasti mitte!

MKK-le, ise jõuad, pagas ei pruugi jõuda. Ja kui lennuk hiljaks jääb, siis on lootusetu.

Tänud, püüan igaks juhuks siis teise variandi otsida.