Kambodža e-visa eest maksmine kaardiga ei funka

On keegi viimasel ajal kaardiga e-visa eest maksnud? Kardan, et tegu on selle swedi turvalise "netiostu" suunamisega tagasi. Teed taotluse ära valid maksetüübi, paned andmed sisse suunatakse maksma, kuvatakse ette swedi auth aken ja peale seda vistakse pooliku taotluse peale tagasi ja Payment failed staatusega. Proovisin reedel ja pühapäeval uuest maksta(swedis maha ei ole midagi läinud) aga ikka failed. Samas kirjutab ta seal, et asja peaks ära tegema 15 sekiga? Kuidas nii kiiresti on võimalik?

hmm, tahaks ka infot, kui kellelegi on, oli plaan järgmisel nädalal sellega tegelema hakata. Kui swedi kaardiga maksta ei saa, äkki mõne muu panga kaardiga?

Pead kaardi liitma "Turvaline ost internetis" vms programmiga ja siis saad taas kaarti kasutada. Teed kliki internetipangas ja kaart peaks töötama.

sussumussu, swedi auth on tehtud ja sinna saab ilusti ka parooli kirjutada aga kahjuks peale seda saab ikkgai jalaga.

Oli endal eelmisel nädalal samasugune jama Kambodža e-viisa eest krediitkaardiga makstes. Endalgi Swedi kaart ja turvaliste netiostude nimekirjas ka juba ammu, kuid millegipärast salasõna ei sobinud. Jamasin ligi pool tundi, lõpuks muutsin salasõna täiesti ära (panin ühe võõrkeelse sõna) ja siis toimis. Krediitkaardil ilusti broneeritud ka õige summa ja viisagi tuli pooleteise päevaga.

Jah, salasõna "normaalseks" panemine aitas :) , kaks korda küll aga sai tehtud. Nii et tänud kommenteerimast.

SEB kaardiga ei olnud mingeid probleeme. Kõik sujus valutult.

Crips

plaan minna Vietnamist Kambodzasse läbi Ha Tien-i.Kas keegi oskab öelda,kas saab sellest piiripunktist e-viisaga siseneda Kambodzasse või kas saab piirilt viisa teha