trip-krainetrip-ukraine-dark
Kanaarisaartele ilma reisibüroota

Kas kellegil on praktilist kogemust Kanaaridele mineku osas ilma reisibüroo vahenduseta. Olen uurinud siin erinevad hotellide broneeringusüsteeme ja võrrelnud meie reisibüroode poolt pakutavaid hindasid. Nt nädalane reis 4 tärnises hotellis per face on ca 15 000 krooni. Läbi broneeringusüsteemi saaks sama hotelli hinnaks ca 10 000 krooni, mis kataks siis kahe inimese ööbimise. Kui juurde osta veel lennupiletid-tuleks nagu odavam (eeldusel, et saan lennupileti muidugi odavamalt kui 10 000 näkku-hetkel pakutakse neid igatahes suht soodsalt). Plaan minna oleks märtsis-pole aimugi kas siis on tipphooaeg või mitte. Kuidas võiks olla hotellikohtade saamisega märtsis? Tais olen sedasi käinud, aga seal on hotellide valik nii lai, et midagi leiab igale maitsele kindlasti ka tipphooaajal.

Kanaaridel on tipphooaeg, nagu Lõuna-Euroopaski suve keskpaiku - juulis-augustis. Olen ise märtsis Kanaaridel olnud. Meie jaoks oli ilm sobilik, ookean vast veidi jahedavõitu. Hotellikohti peaks jaguma. Mingit ülebronni küll kusagil märgata polnud. Muidugi pead arvestama, et koolivaheaja nädalal on hinnad tõenäoliselt pisut kallimad, kui muidu.

Sai ka ise uuritud seda omalkäel reisimist, et äkki saab soodsamalt, kuid lõpuks otsustasime ikkagi reisibüroo kasuks. Kõige odavamalt oleks lennu kanaaridel saanud u. 3000.- (üks inimene edasi-tagasi), ühe ümberistumisega. Konkreetse hotelli (meil küll 3* mitte 4) oleks saanud u. 7000.- nädalaks (kahele). Seega 13 000.- kahele, pluss terve hunnik asjaajamisi ja lennujaamades passimist (eelnevad tüütud kogemused olemas). Leidsime et mugavam ja odavam oli võtta 5000.-ga kaks soodus reisipaketti ja otse tallinnast sinna lennata, ilma millegi pärast muretsemata. Seega kui oled nõus ümberistumisi ja lennujaamades passimist taluma, siis saada u. 16 000.- ga (kahele) käidud, kuigi pakun et leiad ka reisibüroodest samaväärse reisi 8000.- ga (inimese kohta) ainult et mugavalt otse eestist.