Kas GoldTravel on usaldusväärne reisibüroo?

Kellel on kogemusi, palun jagage minuga! Tänud ette!!!

Aru ma ei saa, mis häda ajab üles otsima selliseid tundmatuid firmasid. Emta andmetel on neil kerge maksuvõlg, seega ise oma raha küll sinna ei viiks.

http://www.goldtravel.ee/ Ühtegi inimest pole ära märgitud?

Mine kohapeale kohale. Aadressi järgi asuvad Audi majas (Rocca Al Mares, Mõisa 4).

kle moor, mis sa õiendad igakord. Ma näen ise ka, et kerge maksuvõlg. Küsida ka enam ei tohi. Ära kommenteeri kui ei meeldi!!! Tänud Naabrimees :), kui Tallinnasse satun, astun kindlasti läbi!

Teletups, oled sa oma raha peale sama kuri kui minu peale? Tundub, et oled...

Teletups paistab päris karm kuju olevat :-) Muideks Moor üritas ju aidata ja tema vastus oli igati abivalmis ja adekvaatne. Ise oleks sama vastuse postitanud. Minu meelest juba firma nimi GOLDtravel ei ärata usaldust. Aga proovi järgi tupsuke ja ütle siis meile ka;-) Eks ju.

Ilmselt oled ise oma raha peale kuri kui kohe esimesele reisibüroole maksad. Ma teen lihtsalt eeltööd ka enne ja esimese ettejuhtuva pakkumisega ei nõustu. Olen võtnud rohkem kui 10 pakkumist erinevatest kohtadest ja hinnad on vägagi erinevad. Siin postitasin ma konkreetse küsimuse ja palusin vastata NEIL, kellel kogemusi sellise firmaga. Tundub, et eksisin kohaga, uurin mujalt!

Ei eksinud kohaga. Esimese kogemuse sain kodulehega tutvudes. Mul kohe tekkisid kes ja mis küsimused.

Kümme pakkumist eeldab kümmet küsimust Tups. Kui sa pisut viitsiksid tutvuda ka sellega siin: http://trip.ee/postitussoovitused või kasutada vahest ka seda siin: http://trip.ee/otsi , siis poleks toimetuse liikmetel ka vajadust aega raisata sinu postituste ümbertõstmisele teemadesse, mis on juba olemas: http://trip.ee/node/41665

Miks laps karjub(?): http://www.minulaps.ee/miks_beebid_karjuvad.php :)

Tupsule: ma ei ole ammu juba ühelegi reisibüroole raha viinud, orgunnin oma reisid ise vastavalt oma huvidele ja soovidele. Mingi Türgi rühmareisi pärast nii palju tõmmelda on naeruväärne. Kasuta tööaega töö tegemisele ja võid endale ka kallimat reisi lubada.

Ostsin neilt möödunud sügisel reisi Dubaisse, lennu, hotelli ja viisa, mingit probleemi küll ei olnud, teenindus kiire ja viisakas, andis silmad ette suurtele büroodele, aga mis Su täpne mure on?

Nujahh, kui juba eelmisel sügisel GoldTravel müüs reise Dubaisse. Siis on kõik hästi :)

no see oli minu kogemus, aga seal oli keegi noormees Tarmo, kirjuta ja testi ise teda tarmo@goldtravel.ee oli vist aadress ja andke teada

Ei ma viitsi Tarmodele kirjutada, pigem suhtlen silmast-silma kohe :)

Goldtraveli omanike tausta ei tea. Tarmoga olen kokku puutunud küll. Meie pere on tema kaudu pileteid ostnud korduvalt. Aga siiani ei tule meelde ühtegi apsakat. Vähemalt Tarmo enda suhtumine klientidesse on küll väga hea olnud. Ei saa midagi kurta. Noormees on haridust saanud Tallinna Teninduskoolis ja ka seal positiivse mulje jätnud. Ainult, et telefoni teel on teda tõesti raske tabada.

Kes soovivad oma reise osta läbi GoldTraveli, siis soovitan 2x enne mõelda.

Äkki viitad siis lingiga ka mis sellisele arvamusele viis?

Viitan isiklikule kogemusele. Kui see väide pakub huvi GoldTraveli inimestele, siis nad teavad, millest ja kellest jutt käib. Muidu on aga fakt see, et enamik Eesti reisikorraldajaid enam GT-ga koostööd ei tee.