Kas keegi on käinud Türgis Kemeris CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA ja DAY&NIGHT Connected Imperial hotellides?

Kas keegi on käinud Türgis Kemeris CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA ja DAY&NIGHT Connected Imperial hotellides?Paluks kommentaare ja kumba hotelli soovitate.

Ei ole käinud, ei oska kumbagi soovitada.

Crystal Aura on väga mõnus ja hea hotell. Käisime perega, kõigile sobis.

Ma olen üldiselt märganud, et 90% Tripadvisor.com kommentaarid hotellide kohta vastavad tõele. Tasub vaadata edetabelis kohta ja märksõnasid, kuidas hotelli iseloomustatakse ja valida kas reisid lastega, sõpradega või paarina, lugeda kümmekond värskemat kommentaari läbi, valida paar halvimat igaks juhuks, et mitte üllatuda ja teha siis valik.  Kui ma olen kahe hotelli vahel valimas, siis vaatan üsna põhjalikult reisijate fotosid, manageri fotod ei anna mingit ettekujutust, ikka reisijate omad.

https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297966-d3350796-Reviews-Crystal_Aura_Beach_Resort_Spa-Kemer_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Anna33, igaks juhuks ütlen, et meie negatiivne TripAdvisori tagasiside jäetigi approve’mata. St. nad väga monitoorivad, mida lasevad läbi ja mida mitte. 

Tegemist oli ühe teise Türgi hotelliga.

Ega nad ilmselgelt kõiki arvustusi avalda, mul oli juhus kui ühe Aafrika pisikest hotelli kiites arvustust ei avaldatud, kuid olen kirjutanud kahe Itaalia hotelli kohta üsna kehvad arvustused, pigem seetõttu, et ülbed omanikud üritasid idapoolt tulevatel turistidel naha üle kõrvade tõmmata ehk bookingu hinnale lisati igasugused lisatasusid, mis kusagil ei kajastunud ehk küsiti topelthinda juurde. Mitte nõustumisel anti meile muidugi teada, mida "venelastest" arvatakse. Need mõlemad läksid Tripadvisoris läbi ja Booking.com vaatas samuti üle, aga avaldasid. Ei teagi, kuidas nad arvustusi tsenseerivad, aga reisijate fotod üldiselt ei valeta ja fotosid nad ilmselt ei kontrolli, sest vahel on kummalised "mina ja palm, mina ja mu naine" fotod arvustuste juures avaldatud.

Minu arvates võiks Tripadvisor oma usaldusväärsuse tõstmiseks lisada oma lehele filtri, millega näidataks vaid kogenud reisijate (10+ arvustust) hinnanguid. Praegu selle Kemeri Crystali arvustustest on ca 70-80% antud inimeste poolt, kellel ongi üksainus hotellikogemus (mõnel võib olla küll 4 contributions, aga kui lähemalt vaadata, siis koosneb see vaid selle hotelli arvustusest + 3 pildist sama hotelli kohta...). Tegemist is kas esimest korda väljamaale reisijatega - või hotelli enda töötajate usinate sõrmekestega, mis positiivseid kommentaare treivad. See ei pruugi muidugi tähendada et hotell kehv on, ent üldiselt ma vähem kui 5 hotelli väisanud reisiliste arvamust eriti objektiivsena ei võtaks. Ja võib-olla olen väheke eelarvamustega, aga turunduse tagamaid teades ei imestaks. 

Kes vene keelt valdab, see võib lugeda ka TurPravda lehe arvustusi: https://www.turpravda.com/ ja seal otsingus Kemer Crystal Spa.  Vähemalt arvustuste mahlakuses on teistel keelegruppidel raske nendega konkureerida  :)