Kas on kedagi kes on huvitatud Prantsuse leegionisse minekust huvitatud?

Ise lähen sellel suvel Prantsusmaale ja osalen 5 kuusel leegioni sissesaamis katsel. Kas on kedagi kellel on samasuguseid plaane. Mõtlesin, et annan teada, saaks mitmekesi minna.

Mismõttes osaled katsel? Tuled viie kuu pärast tagasi vaatamata sellele kuidas läheb? Tundub kuidagi nagu aja mahaviskamisena, sest ega sa seal midagi rohkemat kui Eesti Kaitseväes ei õpi selle ajaga. Kui aga on huvi sõjaväelise karjääri vastu, tule pigem suvele meie kooli: http://www.ksk.edu.ee/est/yldinfo

Sorr, et vahele segan, kuid Prantsuse Võõrleegioni astumiseks on vaja elementaarset (vähemalt keskkoolitasandil läbi löömiseks vajalikku) intelligentsitaset ja, muideks, prantsuse keele oskust või selle ülikiiret omandamisvõimet. Te ei oska ju emakeeltki.

Nii, et lõpetage unistused ja ärge risustage trip.ee-d oma lolli mölaga.

Kui aus olla siis see ei ole unistus ja teiseks olen ma seal juba nendega suhelnud et saab ka lma keskkooli hariduseta ja eelneva sõjaväelise väljaõppea. kui sa ei tea sellest midagi siis pole mõttet tõesti siin risustada!

tahtsin mainida seda et eesti sõjakooli ei saa ju kui on kriminaal korras karistatud ja teatud haridust läheb ka seal vaja et sisse saada

Selles suhtes on sul õigus, et keskhariduse puudumine, kriminaalkaristus ja läbimata ajateenistus välistavad Sõjakooli sisse saamise. Samas, kas mõistlikum poleks mitte siin keskkool ära lõpetada ja vaadata siis mis saab? Samas, enne kui lähed, soovitan sul kindlasti välja uurida, ega sind siin lähemal ajal ajateenistusse ei taheta kutsuda. See võib mingil hetkel täiendavat jama tekitada.

... ja tagasi tulles oled 28 või vanem, siis ei tule mingeid jamasid! EDU!

seda peaks jh uurima aga sellepärast ma ei peaks ka nüüd ootama jääma kuna kui nt. 2-3 aasta pärast alles peaks kutsutama kaitseliitu siis see oleks suur ajakadu kuna hetkesel ajal e ole ju kuskilt tööd ka võtta ju!... aga eks näha ole.. ja nii palju leegioni kohapealt et minek on mul kindel aga näha ole kaua ma seal olen kuna ei tea kuidas mul psühho testiga lääb. ja ei saa nii sama kääd rüppes ka olla kuna mind huvitab selline ala!...

tagasitulles ei teki mingeid jamasi kuna seal oldud aeg on teine nimi ühesõnaga luuakse sulle uus identiteet

vaata kasvõi youtubest vidosi french foreign legion midagi ikka aru saad

Ajateenistusest kõrvalehoidmine on karistatav ja viieks aastaks välismaale minek ei tee selle lahendamist kergemaks, seega parem uuri enne minekut täpselt järgi. Juhul kui sa muidugi otsustad Prantsusmaale jäädagi, siis ilmselt pole sellest jah lugu. Aga eks sa ise pead otsustama, mis sa edasi teha tahad.

miks siis just võõrleegioon võttge mõni rahvusvaheline turvafirma näiteks Xe (ex-blackwater):
http://www.xecompany.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Private_military_contractors

Olen käinud küll vene söjaväes, aga siiamaani ei tea mis asi on tisipliin. Aga vöib olla asi ongi selles, et pole Eestis ajateenistuses olnud.

Reisifoorum pole just kõige õigem koht võõrleegioni üle arutlemiseks. Soovitaks teema algatajal külastada foorumeid www.militaar.net ja www.sodur.com/foorum, seal heietatakse sellest päris põhjalikult.

Raagiks lahemalt asjast kui huvi on.