Kas osta või mitte

Tere, palun targemate nõu. Plaanis minna Jaanuaris 2018 Taisse. 2 täiskasvanut ja 3-aastane laps. Kuna seal sellel ajal n.ö kõrghooaeg, kas oleks mõistlik osta juba praegu lennukipiletid Bangokki ära? Hetkel Finnair müüb 589 eur / täiskasanu. Või on mõtet oodata ja loota, et tulevad hiljem veel sooduspakkumised?

tere,meie ostsime augustis 2016 ja minek oli 18 jaanuar 2017 ,saime 420,algusega Helsingist. Peale ostmist olid veel sooduspakkumisi,algusega nii Soomest kui Tallinnast,tallinnast kõige odavam hind oli 470 vist.

Alla 500-ga pakkumisi tuleb veel miljon jaanuariks, novembris-detsembris saab osta ca 500-550ga veel kindlasti.
Siit lehelt võid vaadata pakkumisi ja nende hinnataset
http://trip.ee/odavad-lennupiletid?destination=335&page=1

Novembris "jõulud Tais" 500-ga on täiesti reaalne pakkumine.

Kindlasti tuleb veel pakkumisi. Ise ostsime küll varakult Qatar Airwaysi piletid ära jaanuaris selle aasta novemriks 369€ eest.
Jälgima hakkasin juba 2016 a novembris ja siis oli isegi Finnairil veidi üle 400€ pakkumisi jaanuariks ja veebruariks.
Qatarit tasub jälgida juuli kuust uuesti.

Tallinnast 589? Siis on hea hind. Mina olen ka odavamaid jahtinud aga need tavaliselt ööbimisega Helsingis. Kui lühike lend valida tõuseb hind ikka 600 kanti. Odavamalt pole õnnestunud viie aasta jooksul küll Finnairiga lennata, eriti jaanuaris.

Kindlasti oota. Me ostsime oktoobris jaanuariks-veebruariks piletid Tallinnast Bangkoki Finnairiga 489€ eest. Ja pärast seda nägin veel samalaadseid pakkumisi. Seega kannatage. :) Kui alla 500 hinda näete, siis tasub juba reageerida. ;)

Kui on konkreetne soov lennata Finnairiga, siis tuleb natuke varem reageerida.
Alla 500-sed hinnad oktoobris-detsembris ostes jaanuariks on reeglina Turkish Airlines, Aeroflot, Ukraina lennufirma.
Alla 400-seid pakkumisi tuleb veel hulgaliselt algusega Helsingist (kui oled valmis ise sinna-tagasi sõitma laeva-rongiga) Qatari ja Cathay Pacificuga näiteks.

Finnairi puhul esimesed jaanuari nädalad ei tarvitse olla kaetud, näiteks oktoobri pakkumine 478 eurot alates 24. jaanuarist
http://trip.ee/odavad-lennupiletid/finnair-tallinnast-voi-tartust-bangkokki-al
Sama pakkumine septembris, alates 23. jaanuarist
http://trip.ee/odavad-lennupiletid/finnair-edasi-tagasi-tallinnast-voi-tartust-bangkokki-k-a-joulud

Aga kui 9 kuud ette osta pole probleem, siis tasub lihtsalt Finnairi pakkumisi jälgida lähikuudel ja küllap tuleb umbes 5-6 korda enne sügist alla 500-euroseid pakkumisi ka jaanuari esimesse poolde.