Kavros Kreetal

Tere,

Kas keegi on peatunud Kreetal Kavrose-nimelises külakeses? On see väga väike? Kas Georgioupolis jääb jalutamiseks liiga kaugele? Ega ei ole keegi peatunud hotellis Akti Manos?

Peatunud pole- vaata ise Googlest järgi, hotelli koordinaadid on 35°21'8.16"N 24°17'51.35"E

Kavrose külake ei asu Georgioupolist kaugel, ca 3-4 km. Parasjagu, et mööda randa nt. jalutada. Kavros ise on tavaline väike koht, st. seal on bensiinijaam, autorendikohad, paar supermarketit ja tavernad.

Meie peatusime Kavrose külakeses. Georgiopolises me ei känudki, küll aga Kourna järve ääres kuhu näitas 2 km aga tegelik maa võis olla ca- km . Iseenesest oli küla asukoht hea, bussijaam kest küla, sealt sai iga poole tunni tagant ühele ja teisele poole. Sai käidud Hanias, Rethimonis, Iraklionis. Kohalikke turismifirmasid kes oma teenust pakkus oli 2 ,autorente ca 3-4 tk.

Tulime just Kavrose küla samanimelisest hotellist. Väga hea koha peal. Üle kiirtee on kohe peatänav oma säästukatega. Bensukas. Kohvikuid. Tavernad. Autorendid, mida on ikka hulgi sellel tänaval.Bussiliiklus on ka tasemel.

Oli tore külake ja sai reisitud bussiga , ekskursiooniga ja ka otse hotellist auto renditud. Isegi kohalikus külas oli ööklubi, kuhu meid meie hotelli baari õhtujuht viis, kui baaris pidu läbi sai. Asus a la 5 min kaugusel. Georgioupolis sai ka rendiautoga käidud, väga suur linnake ei ole. Ise olen ja sõbranna reisiga väga rahul. Ilmad olid mega soojad ka ööseti.