KaZa viisa (Zimbabwe + Sambia ühisviisa)

TereKas keegi on hiljuti teinud endale Zimbabwe piirilt nn KaZa univiisa, mis on siis Zimbabwe ja Zambia ühine viisa, mis võimaldab nende kahe riigi vahel liikuda? Nii selle https://www.victoriafalls-guide.net/univisa-zimbabwe-zambia.html kui ka Sambia migratsiooniameti ametliku lehe (https://www.zambiaimmigration.gov.zm/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=64) järgi saavad eestlased selle viisa kenasti mh ka Botswana ja Zimbabwe piirilt (Kazulunga piiripunkt). Huvitaksid väga isiklikud kogemused - kuidas viisa saamine toimis, kaua see aega võttis ja kas tuli midagi ka täiendavalt seletada jne, või läks kõik sujuvalt ja kiiresti. Tänud! 

Möödunud aasta novembris Botswanast Zimbabvesse minnes ei olnud piiril KaZa viisa vormistamisega mingeid probleeme ja keegi mingeid küsimusi ei esitanud.

1
0

Veebruaris 2019 saime KaZa viisa Livingstone lennujaamas. 50 USD, 2 minutid.

1
0

Endal jäi tegematta antud viisa see aasta, aga kui Botswanast poole pealt Zimbabwesse minna ja piiril viisat teha, siis võiks raha enam vähem täpne olla, meil hakkas pull pihta siis kui kõik üritasid 100$ maksta, pole tagasi anda...

0
0

Endal KaZaga selline kogemus. Novembris läksin Zimbabwest Malawisse ja sealt Sambiasse. Zimbas oli tehtud multiple KaZa viisa,aga Sambia piiril pidin uue viisa tegema. Kuna Sambia piirivalvuritädi väitis,et KaZa toimib ainult otse Zimbast Sambiasse tulekul ja vastupidi.Läbi kolmanda riigi tulekul kaotab viisa kehtivuse. Aga arvan,et see vōib ka olla tavaline Aafrika ametniku vaba tõlgendus asjadest. Teisel päeval ehk oleks  viisa ka toiminud.

0
0

Tädi jutt vastas tõele -  The visa is valid up to 30 days as long as the holder remains within Zambia and Zimbabwe. https://www.zambiaimmigration.gov.zm/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=64http://www.kazavisa.info/index.php/visa-infoSee on mõeldud selleks, et saaks rahulikult mõlema riigi loodusega tutvuda. Kunagi peaks süsteemiga liituma ka Angola, Namiibia ja Botswana. Hetkel võib vaid päevaks Botswanasse minna ja tagasi tulla. Malawi jääb KAZA piirkonnast välja ja seda ei hakka ka tuleviku viisalaiendus katma.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased