Keegi Abba kontserdil on käinud?

Abba fännina kaalun minemist. PR on korralikult positiivne.
https://www.youtube.com/watch?v=8Q6bE4fgdMQ

Ise ei ole käinud, aga hea kolleeg käis ja kiitis väga.

2
0

Olen ka tuttavate käest ainult kiidusõnu kuulnud, ise ka planeerin minna.

0
0

Sai just käidud mõned nädalad tagasi ja julgen küll soojalt soovitada. Hästi korraldatud, palju kauneid eriefekte, muusikast rääkimata. Isegi mitte väga suur ABBA fänn saab kindlati hea elamuse.

Lisaks oli suureks boonuseks minu arvates see, et filmimine ja pildistamine oli keelatud ehk siis sai rahulikult muusikat nautida, ilma et kellegi nutitelefon vaadet varjaks.

3
0

Kus sektoris olid ja milline oleks kõige parem?

0
0

Olin lava ees tantsupõrandal ehk siis seisin kogu aja püsti. Ei kahetse ja nägin ka täitsa hästi teiste inimeste tagant vaatamata sellele, et pikkusega pole õnnistatud. Eks koha valik oleneb sellest kas soovite istuda või seista ja tantsu lüüa.

0
0

Käisin eelmisel aastal ja jäin samuti rahule. Olin ka tantsupõrandal, sest ma ei kujutanud ette, et saaksin rahulikult istudes seda kontserti vaadata. Nägin ilusti.

0
0

Kuna külastasime Lõuna-Inglismaa roadtripi raames, mainin, et auto parkimine antud piirkonnas pea võimatu, üritusel ametlikku parklat pole. Paikneb Londoni olümpiapargis, sealne kontsemptsioon on olnud, et inimesed ei tuleks autodega mänge vaatama. Autoga mineja leiab parkla vast paar kilomeetrit kaugemal. Minu parkimistrahv on veel minuni jõudmata:).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased