Keegi Novatoursiga Vietnamis jõudis käia?

Oli suur unistus järgmisel kevadel Novatoursiga Vietnamisse minna... Ega praegusel ajal ju lohutuseks unistamine ja plaanide tegemine ongi... Kas keegi jõudsid sel aastal käia, just Novatoursiga ja tahavad muljetada?

Nii palju kui netist näha, tähendas Novatoursiga Vietnamis käimine seda, et nad ostsid sulle Turkishi lennupileti, broneerisid hotelli ja lubasid lahkelt kohaliku partneri käest osta ekskursioone - täpselt neidsamu, mida hotelli eest tänavalt saad 2 korda odavamalt.

Põhimõtteliselt pakkusid siis ca 20% juurdehindlusega teenust neile, kes pole võimelised ise lennupiletit ostma ja hotelli broneerima.

7
1

Okei... Mille põhjal sellised järeldused? Mina tõesti mingi väga võimekas lennupiletite bronnija pole, keeli ka ei valda, sestap tahaksin nii tranfeeri hotelli kui kohapeal aet reisiesindajat... vajadusel. Eks suures osas umbkeelsed või ülimugavad (kes tahavad et neile kõik ette taha ära tehakse) valmis pakettide kliendid ongi, sestap ootangi ehk mõni kes käis, kergitab saladuseloori...

2
5

Mina käisin veebruaris just Novatoursiga ja jäin väga rahule ja just sellepärast, et inglise keelt ei oska, valin pakettreisid. Seal käisin vene keelse giidiga reisidel. Transfeer oli lennujaamas ilusti vastas, hotelliga olime väga rahul. Tean, et kõik päris rahul ei olnud, et jäi liiga kaugele. Bussiliiklus kohapeal väga hea ja mõnus ka ise ringi liikuda.

2
0

Ma küll ei tea, mis selle reisi hind on ja ka kirjeldust pole lugenud, aga äkki tasuks kaaluda pakettreisi hoopis Bergeriga või Germaloga? Mina olen käinud Bergeriga Vietnam - Laos - Kambodža reisil ja väga meeldis. Kuigi oleme noored inimesed ja korduvalt ka omal käel kaugeid reise teinud, siis selle pakettreisi juures ausalt ei häirinud mitte miski. Grupp oli väike ja koosnes väga ägedatest inimestest, programm oli mõistlik - oli ka palju vaba aega ja võimalik omal käel ringi uidata ja endale ise tegevust leida, giid tore jne jne. (Ja palun nüüd mitte süüdistada reklaamis või seotuses firmaga - täiesti suvaline isik olen :) )

4
0

Katarina, mis tolle reisi hind oli kui saladus pole? Germaloga vist u. 2700.usun et asi seda väärt, aga kahele inimesele annab seda summat kokku kraapida. Novatoursi paketid alampiir oli veits alla 1000.-

0
0

Njuuton, kas olite ainult ühes hotellis (pakuti ka variante pool aega ühes kohas, pool teises) kas kohapeal saite oma olematu keeleoskusega kenasti hakkama? Kui tohib küsida kus hotellis olite? Kuidas rand oli?

0
0

Vaatasin korra Berger reiside tuusikuid ja nt Vietnam jättis kyll hea mulje.

Pole kunagi paketiga käinud, kuid vaadates palju sellega näeb/kuuleb, siis tekkis mõte küll järgmine reis hoopis paketikas teha.

2
2

Põhiliselt ühes, ainult reisides teise linna, ööbisime seal, olime Lotus Muine resordis, rand oli puhas ja ei saa ka hotelli kohta midagi halba öelda, hommikusöök oli korralik, õhtusöök oli küll hotellis kallis, aga praktiliselt üle tee oli restoran, kaupluste osa oli mõne km kaugusel, sinna sai bussiga. Hakkama sai väga hästi, rahvas on lahke, aga midagi peale ei pressita, söögikohas saab valida ka piltide järgi, aga noh mõned inglis keelsed sõnad ikka tean ka, aga ega nemad ka inglis keelt ei oska, hinna kirjutavad kui küsid.

1
0

lugesin praegu uuesti läbi oma esimese kirjutise ja sealt jääb ekslik mulje, et meie hotellis osad ei olnud rahul, tegelikult mõtlesin teistes hotellides olnud inimesi, kes rääkisid, et on keskusest väga kaugel ja midagi pole teha. Me käisime isegi jala keskuses, see mõni km. jalutamist, aga bussiga sai kiiremini

1
0

Bergeriga Vietnami ringreisil käidud märts 2020.a. Jäin väga rahule, suurepärased hotellid, tore reisisaatja Henri ja reisi lõpus 4 päeva rannapuhkust. Julgen soovitada.

2
2

To Mekor: Märts 2020????

2
0

To LiisM: Jah 26.02-12.03.2020.a.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased