Keenias liikumine safari ja slumm

Olen nüüd olnud seal http://www.safarihotel.info juba kolmas kord ja ei kahetse oma valikut. Käisin ka nairobi slummis,kus vett müüdi kallimalt kui õlut, elasin revulutsiooni aja üle selles heitlikus perioodis jne. Kui probleen helistage Victorile tel 245721348378 või 245733777123 Kenia, Mombasa. Vana pääsetab teid alati igasugu jamast ja on üldse mõnus tegelane ranniku piirkonnas. Muidu tegeleb safariga ja tal lahedad autojuhid, hotellid parima hinnaga http://www.safarihotel.info

Tegelikult olen läbinud 150 erinevat maad ja paljusid neist kuni 8 korda (ära loe erinevate maade hulka) ja Keenia, Tansaania oli üks lahedamaid. Naistel ja meestel võib seal tõeti olla probleeme. Nimelt abieluinimestel, kes ei pea pühaks oma abielluvannet. Olles olnud ka kunagi karmis "sõjapiirkonnas" Sri Lanka peatänaval, Stockholmis, rahvavapustustel Kreekas jne., siis võin Teile väita, et NTV, RTV, CNN, BBC, ETV ei kajasta Teile tegelikku olukorda. Seal on inimesed ok ja ka need õllehinnad ei tõuse. Ise reisin 22.04.2010-6.04.2010, jälle Keeniasse läbi Londoni. Kui tahate tulge kaasa, et näha tõelist elu Aafrika mandril. Seal on loomad, mida näete vaid loomaaias või pildiraamatus. Inimesed, kes on sõbralikud, ookean, kuhu saab sukelduda. kirjutage, kui on liitujaid. lennupilet maksis vist London- Keenia 4000 kr. Imre . . . Toimetaja korrigeeris teksti ja paneb postitajale südamele, et kohanimed algavad igas lauses suure tähega.

Tere! Oleksin väga tänulik kui annaksid natuke informatsiooni Keenia kohta. Plaanis ka endal pisike reis ette võtta, aga tundub, et läbi Eesti see üsna kallis jne. Kõike ilusat!

Tere. Tulime just mõned päevad tagasi Tansaania-Keenia reisilt. Aafrika on tõeliselt imeline ja vapustav! Reisimarsruut: Tallin-Brüssel-Zanzibar-Tanga-Mombasa. Vahele mahtus ka kolmepäevane safari East Tsavo-Amboseli. Nagu siin eespool ka mainitud, soovitan Keeniasse minejatel kindlasti kontakteeruda Victoriga, kes korraldab safareid nii Mombasast kui Nairobist. Ta on äärmiselt sümpaatne ja täiesti usaldusväärne mees, aitab teid ka igasugu muudes küsimustes (näit sobiva hotelli leidmisel) Reisikirja ma küll kirjutada ei plaani aga kui keegi minemas ning nõu ja soovitusi peaks vajama, olen meelsasti nõus neid jagama. Mälestused alles nii värsked! Kindlalt võin öelda, et nii sõbralikke ja abivalmis inimesi kui seal, ei ole ma siiani kuskil kohaniud. Ilusaid reisielamusi kõigile tripikatele!

Palun ostukoha infot, Keenia või Tanzaania piletitele. Kust saab osta pileteid Londonist vaid 4000 kr? Plaanime ise reisi küll alles 2011 a. Jaanuari kuusse aga tahaksin juba nüüd aru saada mis teid pidi saab osta nii soodsaid pileteid.

Võid jälgida ka belglaste Jetairfly kodukat. Meie käisime väga hiljutu nende lennuga Zanzibaril, ja sealt Tansaniasse sõit pole enam mingi kunst. Kaks edasi-tagasi piletit oli ca´13000.- EEK. Polnud paha hind ja lennuk väga korralik.

Ma olen Jetairflyga Varaderosse sõitnud ja täna leidsin, et samal pakkumisel olid ka Keenia ja Tansaania piletid, nüüd tuleb sügist oodata ;) 13000 kr on igati ok hind. Triipkood millega te Brüsselisse lendasite? Varaderosse minnes sõitsime Ryanairiga Riiast Charleroisse aga kui oled kasutanud mõnda paremat varianti oleksin info eest tänulik :)