Kes on filipiinidel 20 jaanuar - 1 märts 2015

Hei, lendan 20 jaanuar filipiinidele, jälle, viimati olin veebruaris 2014... eelmine kord sai ni monegi eestalasega reisi ajal tuttavaks ja moned joogid tehtud :)) kas ja kes tripib veel sellel ajal seal... esimene peatus palawani saar :)

1
2

Ma olen eilsest Palawanil, jään vast paariks nädalaks :)

0
0

Wohhooo ma ka nyyd kohal :) Olen 26 ndani princesas, siis port bartoni ja siis el nidosse :)) aii kui hea on

0
0

Ma liigun homme Puerto Princesast Sabangi :)

0
0

Ma 26 ndal port bartoni... 3-4 päevax.. Homme lahen nagtabon i beachile :)

0
0

Siis pole midagi, ma olen teisipäeval uuesti PPS-s ja Port Bartoni plaanin alles veebruari lõpus jõuda :)

0
0

veebruaris 2st korda seal. plaanis fotojaht&snorgeldamine saartel: oslobi's whale sharkidega, negros, leyte,coron, sabang mindoro'l. nats chillimist boracay'l ilmselt külastan davao't

ja kui aega jääb - siis Taisse ))

reisikaaslast ei otsi, niisama kirjutasin. olen harjunud yksi kolama ja leian et see on 1 kõige parematest puhkamise viisidest. ))

0
0

Keegi täna puarto princesas? Teeme jooki ja pulli :))

0
0

Selline vaheküsimus, et kas keegi, kes nüüd lähiajal on filipiinidel olnud või juba varasemast kogemusest oskak anda nõu, kas filipiinidele minnes tasuks USA dollareid või EUR-osid (sularahana) kaasa võtta ja koha peal siis PHP-ideks vahetada või ei ole üldse mõtet sularahana midagi kaasa võtta ja ainult kohapeal pangaautomaatidest raha välja võtta. Ja kui palju on lisatasu, mida võetakse kui pangaautoamadist sularaha välja võtta ja kui kohapeal raha vahetada?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased