Kesk-Norrasse 7 või 11 päeva?

Kui reisida Kesk-Norrasse ja on valida 7 ja 11 päevase reisi vahel (Germalo ja Tensi), siis kas ikka kindlasti eelistada 11-päevast? On see seda hinnavahet väärt?

Kui vähegi võimalust on, siis kindlasti eelistaksin 11-päevast reisi. Vaatasin Tensi kodulehelt korra neid programme ja vahe on suur. 7-päevasel reisil jääb minu meelest nägemata päris palju sellist, milleta üks klassikaline Norra reis pole kohe üldse see, mis ta olla võiks (Nt Trollitee, Briksdali liustik, Geirangeri fjord, üldse fjordide ja mägede osa jääb lahjaks, Trondheim jne). 7-päevasel reisil saab tegelikult Norras olla vaid 3,5 päeva, ülejäänu kulub kõik sõidule.

Minu meelest 11-päevane reis ON seda hinnavahet väärt.

0
0

Vaatasin ka neid reisikirjeldusi, 3,5 päevaga (millest 1 on Bergenis ja 1 Oslos) ei õnnestu siin palju midagi näha. Teisel reisil on liustik ja paar muud põnevat kohta, ise eelistaks 11 päeva. Ja Trondheimi jätaks järgmiseks reisiks :P Aga seda võimalust kahjuks pole ... Sõltub sinu rahakotist. Ja kui oled rohkem linnade fänn, siis piisab 7-päevasest kah. Oslo ja Bergeni näed ära. Inimesi on erinevaid. Soovitasin yhel tuttaval minna fjordi äärde, 100 km oleks olnud vaja sõita. Ta arvas, et Oslo juures oli ka fjord ja mis neist fjordidest nii palju vahtida.

Head reisi!

0
0

Muidugi 11 päeva.

Aga miks üldse Germalo / Tensi? Norra on nii lähedal ja nii tsiviliseeritud, et sinna võib lihtsalt ise autoga kohale minna ja ringi vaadata.

0
0

Auto kahjuks puudub ja sooviks üldse sellist teenindust, et ise planeerima ei peaks. :

0
0

Käisin eelmisel aastal Tensi Reisidega 11 päevasel Norra reisil. Super! vali kindlasti pikem reis.

0
0

Tere Aga mis te arvate sellest reisist http://www.kylli.ee/?id=38&c=62&lang=est ? Käisin selle bürooga inglismaal ja jäin väga rahule, et ise soovitaksin hoopis nendega minna. Endal on ka see plaan, ainult seltskonnaga on veel probleeme. ?

0
0

Kui rahakott kannatab, siis igal juhul 11-päevane reis. Tempo on sellel reisil mõõdukas ja reis ei kulge vaid bussiaknast Norrat imetledes. Ps. vaata reisikava - 2 ööd suisa ühes kämpingus st 1 päeva saab lihtsalt puhata, ja ühes kohas mõnuleda:)

0
0

Pole Turja Touri kohta häid sõnu kuulnud, buss pidi vilets olema ja korraldajad ebameeldivad.

0
0

Kui suur vahe on kämpingul ja võõrastemajal Norras?

0
0

Kämpingumajutus tavaliselt hyttides. Suurus 2 inimest majas (10-15 ruutu tavaliselt maja) kuni paarkymmend inimest. Mugavused alates ainult voodid/narid majakeses kuni mullivannide ja saunadeni välja. Juhul kui kööki-pesemisvõimalust hytis ei ole, siis leiad need eraldi hoonest. Soe vesi tihti tasuline, samuti pesumasin jms teenused. Kobedamates kämpades on majake puhkeruumiga, kus telekas, lauamängud, internet ... lastele mänguväljak, grilliplats, ... Hostel läheneb hotellile. Mugavused ja teenused taas erinevad. Vahel WC-pesemine igal toal eraldi, enamjaolt siiski koridoris ühine. Hostelis ka ühine köök (vahel kööginurk toas). Õueala puudub. Kysi täpsemalt reisikorraldajalt järgi. Võid kysida ka nime ja asukohta, internetis paljudel oma lehekylg ja saad sealt kõik järgi vaadata. Meie elame perega tavaliselt kämpingus. Nii talvel kui suvel. Meeldib õues lebotada ja lastel on mugavam.

0
0

on suuri mitmete lisateenustega ja päris pisikesi fjordi kaldail, kus väga askeetlikud tingimused. Reisibüroo oskab sulle täpselt seletada, millistes öömajades nad reisil ööbivad. Nora reisil soovitan valida pigem kämpinugd, sest need asuvad looduses ja eemal linnadest, kus tavaliselt just võõrastemajad asuvad. Võõrastemajades saab tavaliselt hommikusöögi juurde, aga ka mõnedes kämpingutes on see võimalus olemas.

0
0

Kuna Sa ei tea, millest ilma jääd, siis ei oska muidugi kahetseda ja oledpärast ka 7-päevase reisiga rahul. Sest Norra on imeilus. Kui oled ära käinud 11-päevasel ja siis mõtled, millest oleksid ilma jäänud, õnnitled end südamest hea valiku puhul ja kirjutad järgmine kord tripis järgmisele küsijale sedasama juttu :)

0
0

Tõesti, ega enne ei tea, millest ilma jääb, kui juba võrdlusmoment tekib:) Valiku tegemine on keeruline, aga pagana hea tunne, kui tagasi vaadates juhtub see õige valik olema.

0
0

Soovitan ka valida 11-päevase Tensi reisi. Ja mitte ainult sellepärast, et näed palju rohkem, vaid ka sellepärast, et selle reisi giid Piia on suurepärane! Ta on ise Norras elanud ja väga laia silmaringiga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased