Kindlustus noorele, kiire

Mis kindlustust soovitate 17 aastasele? Arvatavasti aasta oleks seal aga kindlustusega pole varem kogemust olnud ja reisile vähem kui kahe nädala pärast juba nii et suht kiire oleks selle tegemisega... Äkki oskate soovitada kustkohast ja öelda mis hinnaga see umbes oleks( põhimõtteliselt kolme kuu oma sobib ka)

Aitäh vastuste eest:)

Kui soovid olla aasta Eestist eemal ja olla kogu selle aja kindlustatud, siis on vist erikeiss. Eks kindlustusinimesed oskavad täpsemalt vastata. Aga tüüptingimustele vastava kindlustuse hindasid saad vaadata näiteks siit: http://www.iizi.net/?id=13000 Endal oli ka vaja tüüptingimustest erinevat reisikindlustust ja mailivahetus iizi töötajatega toimus väga kiiresti ja korrektselt. Peale arve tasumist saadetakse kindlustus maili peale, seega saab kõik kodus arvuti ees korda ajada. P.S Ma ei ole iiziga mingit pidi seotud, lihtsalt suurepärase teeninduse otsa sattusin puhtjuhuslikult.

Internetist saab vormistada reisikindlustust alatest järgmisest päevast. Näiteks http://www.salva.ee/reisikindlustus_internetist.html Iseasi, kui kalliks pikemaks ajaks kindlustamine läheb.

kui soovid kindlustust teha pikemaks perioodiks, siis soovitan spetsiaalset kindlustustoodet, millega reisivad enamus noori Austraalia suunas. Tegemist on siis QBE ja Salva noortepakettidega, mis on näiteks ISIC või IYTC kaardiga tavahinnast kuni 20% soodsama hinnaga. Kui soovid rohkem informatsiooni, siis või julgelt oma küsimustega pöörduda janno@reisikindlustus.ee

Soovitan kindlasti hinnatsitaati küsida ka MIR - Minu Imelised Rännakud - nimelisest kindlustuspakkujast. Tegu on siis Eesti Üliõpilaste Liiduga seotud asutusega. Austraaliapoolseks kindlustuspartneriks on samuti QBE ehk suur Austraalia kindlustusvõtja. Ise sain Salvast hinnaks ca 5,000 ja MIR'ist 2,300. Erinevus oli tervisekindlustuse hüvitissummas - Salval oli see 1 miljon, MIR'il 100,000. Muud tingimused olid samad - Ei pagasikindlustust, ei reisitõrkekindlustust – sees ainult meditsiiniabikindlustus ja füüsilise töö risk (kuna plaanis oli teha farmitööd). Minu plaan oli muidugi teha võimalikult algeline, aga ka muude plaanide puhul tasub kindlasti MIR'ist küsida.

Veebileht www.mir.ee

Päikest!