Kindlustus reisil

Tere! Kuna ei ole kindlustusega varem kokku puutunud, ei tea sellest midagi. Nimelt huvitab kindlustus reisil. Reisime iseseisvalt, transpordiks on lennuk ja kohalikud bussid, laevad (reisime Horvaatiasse). Mis kindlustus oleks vajalik sel juhul? Mis firma soovitate?

Tipsi üleval olevasse aknasse sisse reisikindlustus, klõpsa otsi ja infi tuleb lehekülgede kaupa. Vaata ka http://tarbija24.postimees.ee/255699/reisikindlustus-vaarib-suvenemist

Soovitan võtta pakkumine Iizist, siin on näha kõik teenusepakkujad ja saad ise valida endale sobiva hinnatasemega kindlustuse. https://www.iizi.ee/reisikindlustus-iizi

Kes saaks nõu anda, kui suure summa peaks valima nendel kindlustuse liikidel (pagas, reisitõrge)?

Reisitõrkel on teatud aeg, piletite soetamisest, 48h tavaliselt, mille jooksul peab selle ära tegema- vaadata tuleb ka peenes kirjas tingimusi. Summa ca tehtud kulutused, pagas-ka umbkaudne pagasi väärtus.

Kui olete Swedbank klient,siis oleks kõige parem teha kindlustus oma panga lehelt. Reisitõrge selle summa ulatuses,mida te enam tagsi ei saa,kui ei saa minna reisile.(lennupiletid ja ka vajadusel hotell,kui seda tühistada ei saa)Kindlustus makstakse teile ka tihtipeale siis,kui teil on üks reisikaaslane,kes ei saa reisile minna. Pagasiga on nii ja naa,kuna selle kadumisel lennul vastutab lennufirma.Kui on oht,et pagas kaob hotellist,siis peaks kindlustus olema kohvri sisu väärtuses.

Mida arvate EMT kindlustusest koostöös If'iga?