Kipsis jalaga Tenerifele

Õnnetus ei hüüa tulles... Meil on broneeritud hotell Puerto de la Cruzis. Lugesin, et linnas on kõrguste vahed ja palju treppe.
Kas ratastooliga on võimalik linnas liikuda või on lihtsam siiski karkudega?
Kas saare kuulsamatele vaatamisväärsustele pääseb ratastooliga ligi?
Oleksin tänulik, kui keegi oskaks kohalikke olusid kommenteerida ja nõu anda, kas ratastooli on mõtet kaasa vedada :)

Oleneb vist kus hotell asub. Meie hotell oli mäe nõlval ja et randa ja linna pääseda, pidime iga päev üles-alla vantsima.

vo on ratastooli võimalik vajadusel kohapealt saada, hotellist?
Paljuski oleneb kui hästi karkudega kepslemine sujub.
Mul pole kogemusi nende abivahenditga. Aga kui kindlasti minek- siis tuleb valida. Kas ja kuhu minna. Ja kuidas. Kui auto rentida- saab liikumiskiirust ise reguleerida. Samas ka ekskursioonifirmad sõidavad hotelli ette- näiteks Teidele minekuks. Seal vaja gondlini komberdada, et üles sõita. Loro Pargis kindlasti mugavam ratastooliga. Saarele saab ka ringi peale ekskurioonibussis- igas kohas ei pea end bussist välja ajama.
Samas on ju ka niisama hea hotelli basseiniääres või kuskil aega veeta- ei pea ju proovima sellises olukorras täisprogrammi läbida. Kunagi saab ju jälle minna ja siis möllata ookeanis ja veeparkides jne.

Pikemate maade puhul vöivad traditsioonilised kargud olla parem valik, eriti kui käed ei ole väga tugevad.

Põhjaranniku olusid ma ei tea, aga lõunarannikul on väga paljude turistide liikumisvahendiks just ratastool, samuti saab rentida mitmesuguseid neljarattalisi ühe- või kahekohalisi "toole", millega laiadel promenaadidel liikuda ja lausa laudteeb mööda merre sõita. On ka hotelle, kust saab ratastooli kohapeal rentida - uuri oma hotelli olusid (Ikui on, bron eeri ette) ja Puerto Cr muid rendivõimalusi. Ainult karkudega vaatamisväärsuste juures liikumine on igal juhul väga ränk jõukatsumine. Teidel ei pea tingimata tippu sõitma ja jalamil saab liikuda ratastooliga siledal pinnal; saaretuuridel on bussist maas käidavad maad suhteliselt lühikesed, aga on ka treppidega alasid. Loro Pargis on mõistlik käia ratastoolis, maa-ala on üpris suur.