Klia / lcct

Sooviks infot teadjatelt kas 2 tundi on piisav aeg, et jõuda Kuala Lumpuri KLIA terminalist Air Asia lennule LCCT terminali ning sisse viia veel vajalikud registreerimised jne.

Ette tänades.

Kas Air Asia lend läheb samast lennujaamast? Kuala lumpuris kaks lennujaama- üks siselendude jaoks ja teine international lennud.
Kui sama lennujaam, siis peaksite jõudma, kuigi hea oleks muidugi, kui oleks pisut rohkem, kui 2h aega.

Tegemist on jah sama lennujaamaga aga erinevad terminalid ja nagu olen aru saanud terminalide vaheline distants on suhteliselt pikk.

Terminalide vahel sõidab mingi metroo, mis viib väga kiirelt kohale :) Ei tohi lihtsalt ära eksida, kuid viidad hästi üleval igal pool ja küsida saab ju ka töötajate käest :)
Minul endal oli samuti lennuni aega 2h, kuid jõudsin ilusti kõik korda ajada, kuigi vahepeal eksisin korra ära ka :)

Kui pagas otse edasi läheb, siis peaksite küll jõudma :)

LCCT on ju hoopis teine lennujaam sisuliselt, nende vahemaa linnulennult polegi teab mis suur, kuid mööda maanteed niiumbes 20 km. Pagas kohe kindlasti ise nende kahe lennujaama vahel ei liigu, miinimum aeg ühest lennujaamast teise arvesta 30 min.

Mingi liinibuss sõidab ka nende vahet ja natuke kohalikku raha tahavad ka selle eest. Airasia on nagunii nagu tramm, ühed visatakse lennukist välja ja teised kohe lennukisse, täielik konveier, seal ei olegi mingeid pikki protseduure. Arvan, et kahe tunniga jõuad - iga vanamutt oskab öelda, kuidas ja mis nr bussiga ühest terminalist teise saad. Katsu parem KLIA-s mitte ära eksida, see on üks paras lahmakas :)