Kodumajutus Bulgaarias Päikeserannikul

Ootan värsket infot Bulgaarias käinutelt! Suur tahtmine minna septembris, aga ei suuda otsustada kas näiteks Novatoursiga ja ööbida hotellis või iseseisvalt ja otsida kodumajutust. Ehk on keegi leidnud mõnusa kodumajutuse ja on kontaktidki olemas? Kas kodumajutuse pakkujaid on palju ja mismoodi nad end reklaamivad? Krimmis, Palangas ja Dubrovnikus seisti plakatitega tänavatel või olid majad vastavalt märgistatud, igatahes valik oli lai ja lageda taeva alla jäämise ohtu küll polnud. Ja hinnatase? Päris perifeerias olla ei tahaks, ikka peatuks rannale ja öömelule lähemal. Minek kahekesi, nii kümneks päevaks. Ja kuidas on kodumajutuses olmetase- külmik, söögitegemisvõimalus, õues istumise nurgake? Ja pesemisvõimalused? Ei ajagi mingit hullu luksust taga, aga Ukrainas Sudakis sai pisut ämbrisse astutud- elukoht sai võetud rannast ja promenaadist üsna kaugele, voodi oli kivikõva,külmikud olid silmini vene päritolu puhkajate produkte täis ja kui mina mahutasin sinna kuidagi oma ühe õlu ja ühe gini ,siis kahe päeva pärast olid nad teadmata suunas kadunud! Pluss see et vett oli hommikul paar tundi ja õhtul vist tiba kauem. Aga kui julgesin hommikul duši all käia, oli perenaine päris pahane ja ütles et hommikul pestakse neil vaid hambad ja nägu ja kohe merre! Kui on soovi duši alla minna, siis õhtul! Aga muidu oli Sudak üks lahe koht ja tundub et päikeserannik Bulgaarias küllalt sarnane...

Tre. Kysid 66maja kohta. Just nii samamoodi nagu sul kogemused juba on, on ka Musta mere 22res. Mutikesed on t2naval ja pakuvad 66maja. saadaval on k6ke, korteritest kuni lihtsate tubadeni. Pean kahjuks ytlema et ei m2leta enam mis me maksime, kuid hotelliga v6rreldes oli palju palju odavam. 2ra kohe otsusta, palu ennem vaadata kohta ja siis... Tavaliselt ka seal on v2ike kylmik, voodi, kapp, r6du ja v6i v2ike aianurgake. M6nes kohas bassein, v6ib olla mitu kylalistemaja jagavad. S66gitegemisv6imaluse kohta ei tea, k2isime v2ljas kohvikus ja restoranis s66mas, polnud vist suurt hinnavahet. Ja ega selle kuumuse k2es suurt s66. Joogivett saab t2navatel olevatest 24 tundi jooksvatest kaevudest, pole sugugi kehvem vesi kui see mis poes pudelis. k6ige olulisem ilmselt ongi, et palud kohta k6igepealt vaadata kui maksad midagi, ja 2ra rannast kaugele otsi. Mul pole kahtlustki et ei leia midagi sobiva hinna ja olukorraga toakest ranna l2hedal!! AA, ytlesid veel et l2hed septembris. Siis hakkab ka juba vaiksemaks j22ma ja ehk suurem 66maja valik ka. Ning kuumus kannatab juba rannas pikemalt olla. Juuni juuli liiga palav!!

0
0

plaanid muutuvad iga päevaga. Nüüd mõtlen juba et võiks minna kohe juuni alguses.EI suuda ainult ikkagi otsustada, kas võtta Novatursi kaudu paketireis või minna iseseisvalt ja kodumajutusega. Kardan et kokkuvõttes erilist hinnavahet ei tulegi!Ja sebimist endal oluliselt vähem, kui reis osta Novatoursilt.Oskab ehk keegi öelda kas Tallinnast või Riiast läheb lennukit Bulgaariasse Burgasesse? Ja mis need hinnad võiks olla? Ja kas kellegil on ehk kogemusi hotellidega AMPHORA või IMPERIAL Sunni Beah`il? Kõik hinnas- väga ok, võta ainult kohapeal tšillimiseks raha kaasa!Ettevaatlikuks teeb vaid see, et keskusest küllalt kaugel- 2km?Tahaks nagu öömelust rohkem osa saada!

0
0

Suvel läheme suurema seltskonnaga Bulgaariasse, Sunny Beachile. Otsustasime 3korterit üürida inimeselt, kes ka siin kasutajana andrusbg. Kuna käed on temaga löödud, siis midagi muuta enam ei saa. Kui keegi on temalt korterit üürinud, siis kuidas on muljed? Kas meid ootab ees lahe puhkus või oleksime pidanud hotelli võtma? Täname!

0
0

Kõik on väga tore ja kena aga põrsast kotis ei osta. Tekib küsimus, et miks ühtegi hinda kuskil näha pole või ei leia mina üles?

0
0

Tulin sealt eile ja tahaks inimesi teavitada , et kuskil eelmise nädala keskel ilmusid järsku merre vetikad ja neid on seal nii ohtralt, et ujumine muutus tõeliselt vastikuks. Iga päevaga tekkis neid aina juurde.

0
0

Ole seal paar korda ja väga õnnelik. On võimalik saada väga hea soodustus kui küsida visakas... Kontrollitud et hinnad langevad 20-25% Nagu alati käsivad palju, aga olge julge - www.kakdoma.eu/est/ !!!

0
0

Plaanin puhkuseks Bulgaariasse sõita ja otsin majutusvõimalusi päikeserannikul. Oleme tulemas oma transpordiga ja sooviks rentida 2011 juuli esimesel poolel 1–2 korterit 6-le inimesele. Olen siin sarnased teemad läbi vaadanud ja silma on hakanud kodanik Andrus. Temaga olen juba kontakti saanud ja olemas ka mingid hinnad. Sooviksin linke või otseseid kontakt, kellega võiks veel majutuse osas kontakteeruda. Soovitatavalt võiks edastada oma häid ja positiivseid kogemusi (oluline on hea teenuse kvaliteet, mitte alati odavaim hind) Konkreetsed pakkumised võib saata ka otse minule [email protected]

0
0

Kodumajutus Sofias

Tere!

Lendan oktoobri alguses Sofiasse ning kuna eelarve on kaunikesti piiratud, siis mõtlesin, et mõistlik uurida ka kodumajutuse kohta. On kellelgi kogemusi, on selliseid võimalusi Bulgaarias üldse? Lähen üksinda ja tegemist pole turismireisiga, vaid pigemini kultuurireisiga minimaalse liikumisega. Asukoht ei pea olema rangelt Sofia, vaid võib ka olla mõni muu linn. Näiteks Gabrovo kandis, kuid päris mitmesaja kilomeetri kaugusele mere äärde ka seiklema hakata ei taha. Kuid miski pole välistatud heade tingimuste korral. Põhimõtteliselt on ainukesteks tingimusteks paigale internetiühendus ja soe vesi. Kõige muuga annab tingida. Palun, et kui keegi teab mõnd taolistesse raamidesse mahtuvat kodumajutuskohta (loomulikult võib ja olla hotell/motell/hostel, aga need vaevalt, et eelarvesse mahuvad), siis oleksin info eest tänulik. Ööbimiseks on eelarves ette nähtud 10–12EURi öö kohta.

Head ja tänud!

0
0

Käisime Bulgaarias mitu aastat tagasi, vahepeal Horvaatias ja Türgis puhanud. Kõike rohkem meelib ikkagi Bulgaaria ja nii me sel aastal lähme uuesti sinna tagasi. Parim koht puhkamiseks perega. Et poleks üllatusi, elame jälle oma vana tuttava juures, seal on mõnus.

0
0

Sel aastal jälle minek. On saanud juba traditsiooniks, et iga suve puhkuse veedame Bulgaarias, Päkeserannikul.

Oota meid ära, andrusbg! :)

0
0

Tere.Otsin korterit kuuele,27.06-06.07 Bulgaarias.Pakkumised teretulnud.

0
0

http://bulgariaestate.eu/ Julgeme soovitada, hea koht, norm hind - meie jäime väga väga rahule. Arvata on et tuleme kunagi jälle :) mugavuse mõttes võtsime ka transfeeri lennujaamast edasi -tagasi .... Meenutame kõike hea sõnaga, aitäh, Andrus !

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased