Koeraga Norra

Tere. Kas keegi teab mida on vaja ennem teha kui koeraga norra lennata. On kellegil kogemusi

Eesti on hetkel Norra jaoks punase riigina lukus. Kedagi sisse ei lasta. Need kellel on luba siseneda, peavad jääma karantiini. Jagatud korter nagu Airbnb kus köök ja WC on jagatud teiste inimestega pole isegi lubatud karantiini kohaks. Hostelid on kinni. Odavamad hotellid algavad 2000€ kuus.

0
0

Kui svensson on vaksitud või põdenud  siis saab minna.

Alates 09.08.2021 liigitati Eesti nö punaste riikide hulka, mis tähendab, et piiranguteta saavad siseneda riiki ainult täielikult vaktsineeritud ja koroonaviiruse läbipõdenud isikud, seejuures tuleb vaktsineeritust ja läbipõdemist tõendada ELi COVID digitõendiga.

0
0

Ma saan ikka norra. Ma elan seal. Kysisin koera kohta. Tänud lingi eest

0
0

Kui tavaliselt on siinmail koera passis vaid süstitavad vaktsiinid ja ussirohtu söödab igaüks oma äranägemise järgi talle ise, siis Norra, Soome ja Rootsi reisimiseks on nõutav ka ussirohu manustamine loomatohtri poolt kinnitades seda vastava kleebekaga koera passis.

Tegelikult on see kleebekas ju ussirohu karbis olemas ja igaüks võiks teoreetiliselt selle margi sinna isegi kleepida, suvaline allkiri juurde. Ma küll ei tea, kuidas seal eristatakse, milline on päris arsti kleebitud mark ja milline enda pandud. Ise olen küll enne reisi alati lasknud vajalikud rohud tohtril koerale sisse sööta, ei võta mult tükki küljest.

Ma olen enne reise oma koera ihuarstilt küsinud, et sõit sinna ja tänna, tehku, mis vaja. Küll nemad juba teavad. Enda dokumendid peavad korras olema, ega siis koer kehvem pole:)

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased