Kogemus Airbus A380-ga

Nüüd, kui esimesest Airbus A380 liinilennust on möödas juba peaaegu poolteist aastat ja hetkel käigus juba 13 seda tüüpi lennukit kokku kolmel lennukompaniil (Singapore Airlines 6, Emirates Airlines 4 ja Qantas 3), siis on ehk mõnel trippijal olnud ka võimalik selle superlennukiga lennata? Oleks tore lugeda teie kogemustest. Mis liinil, mis lennukompaniiga, mis klassis lendasite ja kuidas rahule jäite?

1
2

Njah, Qatar-iga just lendasin. Aga Jakartasse, sinna käib vist ainult 787. Qataril neid A380-sid vähevõitu ka.

Aga tänud postituste eest. Nüüd tean ka, et Singapore'i A380-tel on turistiklassis kõige laiemad istmed :D

Kui istmevahest rääkida, siis mulle vist ei meeldigi väga suur. Hiljutisel Lõuna-Ameerika reisil sain 2x exit row's istuda. Jalaruumi oli palju. Isegi liiga palju - ma ei ulatunud turbulentsi ajal eesolevast istmest kinni võtma. Väga ebameeldiv ainult rihmaga kinni olles rappuda.

Aga kui lennuelamusest rääkida, siis selle jättis teistsugune lennuk: TAP-i Embraer 145. Seal on istmete paigutus 1+2. Ma sain istuda selles üheses istmes, ilma naabriteta. Väga uhke tunne oli, nagu business jetiga lennata. Istmed olid ka väga mugavad.

0
0

Lendasin Air France A380 lennukiga äriklassis Pariisist Washingtoni ja tagasi. Nagu eelpool on öeldud, ega lennukis olles suurt vahet ei ole.. Meeldiv kogemus oli, aga ma arvan, et ega see lennukitüübist ei sõltu. Paar asja, mis meelde jäid. Lennukis pakutud sai oli nii kõva, et ma murdsin oma hamba ära. Enne tagasilendu Dulleselt nägin ma lennukikaptenit lennuväljal donutseid ostmas ja nii lühikest inimest ma vist ei olegi näinud! Aga igal juhul sai ta selle mürakaga hakkama! Äriklassis reisis Ameerika 2 maailmasõja veteran, kes naases Prantsusmaalt pidustustelt ja vanadusnõrkuses püksi roojas. Üldiselt, mina ekstra selle lennuki pärast piletit ei valiks. Lennuk on lennuk..

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased