Kogemused Ecolines'i ümberistumistega

Tervist!Tahan sõita juunis Münchenist Tallinnasse Ecolinesiga, ümber istuma peab Riias. Too variant, mida koduleht mulle pakub on selline, et Müncheni buss jõuab 18.50 Riiga ja Tallinna buss väljub juba 19.00 (hilisemat ei lähe ka).Kas kellelgi on kogemusi? Kas bussid jõuavad pigem varem või hiljem? 10 minutit tundub mitme pagasiga ümberistumiseks ikka väga kahtlane aeg..

EI oska hilnemiste kohta midagu öelda aga tegelikult kl 01.50 peaks järgmine buss väljuma.

1
0

Tere! Olen teinud kaks korda sarnase ajavahega ümberistumise Riias Tartu bussile. Buss hilines mõlemal korral Riiga korralikult (20+ minutit) aga reisisaatja oli minu teise bussipiletiga kursis, kuidagi bussijuhid omavahel suhtlesid, ja Eestisse suunduv buss ootas mu mõlemal korral ära. Juhi lihtsalt reisisaatja tähelepanu sellele, et sul on ümberistumine, usun, et olukord suudetakse normaalselt lahendada isegi sel juhl, kui buss hilinema peaks.

1
0

Käisin just Berliinis, ümberistumistega Riias ja Marijampoles. Berliini sõites tuli Riias välja, et buss millel oleme on nagunii juba Berliini sõitmas ning reisisaatja ütles, et me ei pea bussi üldse vahetamagi. Tagasi tulles oli sama olukord, et esimene buss alustas sõitu hiljem - reisisaatjalt küsides ta ütles, et pole vaja muretseda, kuna enamustel sõitudel korjavad reisisaatjad sõidu ajaks pileti ära, siis on neil ülevaade sellest kui paljud inimesed peavad järgmise bussi peale jõudma. Pealegi pole teie kindlasti ainsad, kes sama marsruuti sõidavad ning kui Ecolinesi buss on ka see, millele jõudma peate, pole vaja muretseda :)

2
0

Ja veel - tegime üpriski palju pause. Ka sellistes kohtades, kus oli ümberistumine, venis see "10 minutit" pigem 15-20 pikkuseks, kuid bussid jõudsid ikkagi ilusti õigel ajal sihtkohta. 

0
0

Tänud vastuste eest! Kas keegi oskab veel ehk lisada, kas nad mõõdavad/kaaluvad kaasasolevaid pagaseid väga hoolega? 

0
0

Minu kogemuste järgi ei ole mul kunagi pagasit kaalutud - Ecolinesil on pagasiruumi päris palju ja olen näinud teistel inimestel nii väga suuri kohvreid kui ka pisikesi kotte. Loodan, et sellest on sulle abi! :)

0
0

Ecolines jah ei kaalu, neil on pagasiruum all + veel bussi tagaotsas pagasiruum. Mu sõbrannal oli suur reisikohver Sangriat täis, kui tulime sealt. Bussijuht küsis ainult naljaga, et kas veame Saksamaalt kive koju kaasa. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased