Viimased kommentaarid

Olen ka enne kodus uurinud, et mis palju maksma võiks minna. Iga kord on uued hinnad ja pakkumised letis, hoopis teistsugused, kui ma eelnevalt leidnud olen. 


Mina lähen tavaliselt otse Walmarti ja ütlen, et tahan prepaid sim card'i, et oleks kõned, sõnumid ja data, ja siis annavad erinevaid valikuid, mille vahel valida. 

Mul olid piletid tln-detroit-nyc ja tagasi tulin sama teed (pool aastat tagasi). Vahepeal olin pikemalt torontos ja sinna läksin bussiga. ESTA ja ETA tee ära, suuliselt küsivad plaane ja sihtkohti.  Nad lihtsalt tahavad kindlad olla, et sul kindel tee tagasi koju on, vahet pole kas nyc’st või torontost. Ära muretse.

Ecolines jah ei kaalu, neil on pagasiruum all + veel bussi tagaotsas pagasiruum. Mu sõbrannal oli suur reisikohver Sangriat täis, kui tulime sealt. Bussijuht küsis ainult naljaga, et kas veame Saksamaalt kive koju kaasa. 

Türgi saun on tõesti koht, kus peab ära käima. Kui saate, siis kohe esimesel/teisel päeval, sest päevitunud nahale on pigem valus kui mõnus. Ise käisin Kleopatra Ada Beachi kõrval olevas saunas (kui näoga hotelli poole olla siis kohe järgmine maja paremal). Maksime ilmselt üle, aga kogemus oli ülihea (saun, näomask, 30 min massaaži ja see kaladega jalavann). Omanik on ise seda kaua teinud ja väga tore mees. Naistele teeb üks Tai(?) päritolu naisterahvas. Pärast saime kreeme kaasa ja selle kinda vms, millega Hamamis pestakse. Anyway, olime nagu uuesti sündinud, kui sealt lahkusime.