Koh Lanta ja Bangkoki vahel 2-3 ööks kuhu minna?

Tere!


Küsimus pealkirjas. Phi-Phi on variant, kui midagi paremat ei tule, aga see tundub kirjelduste järgi olevat liiga rahvarohke ja turismi poolt räsitud. Seal võiks vist Koh Lantalt päevatuuriga ka ära käia? 

Phuket ei ole variant, seal maandume reisi algul.

Koht kuhu minna, võiks olla üsna lihtsalt ligipääsetav ja looduskaunis. See 2-3 päeva peaks hõlmama ka lõuna Taist Bangkokki jõudmist (nt Krabi lennujaamast).

Khao Sok rahvuspark?
Koh Lantalt saab sinna umbes 7 tunniga +/- nii 30 minutit.
Seal saab lisaks pargi külastusele võtta näiteks 2 päeva/1 öö või ka 3 päeva/2 ööd järvetuuri koos dzungli ja hooajaliselt sobiva koopa külastusega (on ka muid valikuid). Tasuta sõit kajakiga. Ööbimine otse järvel oma ujuvas majakeses ja söögid hinnas.
Tehnoloogiafännid peavad arvestama mobiililevi ja interneti puudumisega ning samuti võimaliku elektri otsasaamisega hilistel tundidel.
Aga nagu kohapeal öeldakse: "It’s time to relax and really enjoy your stay in Thailand without mobile connection and internet." :)
Bangkokki saab sealt Surat Thani lennujaamast.

Kui on soovi puhata ikkagi Phi-Phi Donil, siis soovitan vaadata saare põhjapoole, näiteks hotellid Holiday Inn Resort, P.P. Erawan Palms Resort, Phi Phi Natural Resort jne. Need hotellid on ligipääsetavad laevaga ning on melust ja suuremast rahvamassist eemal.

Tänan! 


Phi-Phi kohta on oodatud ka kõik viimase aja kogemused. Internetist leiab väga vastakaid arvamusi selle saare kohta, me ei ole suutnud otsustada kas minna või mitte minna.

Olin Phi Phil 4 tundi (Phuket-Phi Phi- Ao Nang), kuna ka lugesin ja räägiti, et see mõttetu ja ülehaibitud koht. Sinna jõudes mõtlesin küll, et sinna ma jään, kahju oli lahkuda. Tundus selline teistsugune, mõnus ja tõesti vesi on selge ja helesinine :) Koh Lipe pidavat ka ilus olema, nagu räägitakse, siis Taimaa Maldiivid

Phi Phil peab olema valmis tohutuks massturismiks või siis selleks, et saad hotelli ainult laevaga. Kogu see alumine ots on üks lakkamatu laevaliiklus (loe: mootoripõrin), ükskõik kuidas üritad eralduda (paljud soovitavad Viking Resorti kanti ja Viking Beachi kui nagu vaiksemat kohta).
Ta sobib pidutsemiseks ja käraks koos tuhandete inimeste ja sadade paatidega, ükskõik mida sa seal teed. Samas kui teoorias minnakse sinna otsima mingit eriti valget-puhast-kaunist loodust. See võib tekitada konflikti ja kriitika (a la "ma ei teadnud, et need 600 paati ja 10 000 inimest ka minuga samal päeval seda privaatset randa avastama tulevad").
Ootused peavad realistlikud olema.

Kas keegi oskab öelda kuidas saada Khao Sokist Koh Lantale? Muutsin sihtkohtade järjestust ja internet pakub ainult privaat taksot.

Liinibussiga kas Khao Lakki või Surat Thanisse ja edasi jälle liinibussiga vastavalt Phuketti või Krabisse. Võibolla õnnestub ka mõne koha Krabist või Phuketist tulnud reisibussi peale saada.