Kohalikud lennud Tais

Kas keegi teab mis ajast ei saa Airasiaga Bangkok Suvarnabhumi lennujaama kasutada kui lennata Phuketisse?? Teised lennufirmad tahavad hullu raha saada!!

Alates 1 oktoobrist on AirAsia lennud üle viidud DonMuangi lennujaama. Samast lendavad Phuketile veel sellised odavlennufirmad nagu NokAir ja OneTwoGo.

0
0

Airasia peaks 1 oktoobrist olema DMK lennujaamas. Siit saad täpsemat infot lennujaamade vahel liiklemisest: http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293915-i3686-k5788604-FYI_Overview_of_the_new_AirAsia_AoT_inter_airport_shuttle-Thailand.html

0
0

Tänud! Olin juba nats paanikas :D

0
0

Ikkagi tüütu. Sest piletid on ju Suvarnabhumisse ja seal vaja edasi saada. Isegi Nokair lendab ainult DonMuangist. Oleks seda enne teadnud oleks hoopis teistmoodi tegutsenud

0
0

Soovitan sümpaatset Bangkok Airways`i, mis ei kvalifitseeru küll odavlennufirmana.

0
0

Kohalikud lennud Tais

Juba algatasin sama teemalise küsimuse aga küsin siiski. Kas kellegil on kogemusi Suvarnabhumi lennujaamast DonMuangi lennujaama bussiga sõitmisega??

0
0

Endal sama mure. Leidsin, et Thai Airwaysi ja Airaisa hinnavahe oli 30 eur. Samas DMK ja BKK lennujaamade vahe 40 km. lissuk, kuna minemas oled?

0
0

22 jaanuar oleme Bangkokis.

0
0

Kritsik millal endal minek? Mina jaanuariks küll ThaiAirwaysil nii hea hinnaga pileteid ei leia. Ja ma mõtlen seda bussisõitu...oma mitme kohvriga lennujaamade vahet kolistada. Väsitav ja tyytu. Tuleb lihtsalt paremaid hindu oodata!

0
0

Kas keegi oskab öelda, kas 1h5min on vähe kahe lennu vahel Bangkokis DonMuangi lennujaamas? Kui isegi viisad teeks ennem Helsingis ära. Saabume sinna AirAsiaga 13:20 ning edasi lend Surat Thani AirAsiaga oleks 14:25. Järgmine läheks alles 18:40 edasi ning sellega ei jõua ilmselt enam praamile, et Koh Samuile jõuda.

0
0

lissuk ma lähen 7 detsember:) Siit leidsin infot, et buss sõidab 45 minutit otse Don Muang lennujaama http://trip.ee/content/suvarnabhumi-airport-ja-don-mueang-airport-vaheline-transport.html

0
0

Ma lugesin jah selle bussi kohta

0
0

Ma soovitaksin siiski kõikidel planeerijatel arvestada mingi ajavaruga. Minu reis Suvast Donmuangi koos piiriületuse ja bussisõiduga kestis ca 1 tund aga kõik need etapid sujusid seekord absoluutselt ideaalselt. Mul polnud ka pagasit, ainult seljakott salongis kaasas. Samas võib saabuv lennuk hilineda, pagasi saamine venida, passikontrollis või viisajärjekorras võib minna tunde, halbade liiklusolude korral võib buss ka sõita üle 2 tunni. Kõik oleneb hetke asjaoludest. Rainerile - Donmuangi lennujaam on miniatuurne, võrreldes Suvaga. Usun, et tunniga saab lennu vahetatud küll, ......kui mr Murphy vahele ei sega. Aga vaata veel näiteks NokAiri või OneTwo pakkumisi.

Minu isiklik arvamus on, et kulutaksin pigem need paarkümmend mugavuseurot ja liiguks edasi samast lennujaamast, selle asemel et lohistada raskeid kohvreid ja närveerida, kas jõuan või mitte.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased