trip-krainetrip-ukraine-dark
Kohvri remont

Tere!

Kas oskate soovitada Tallinnas head kohvri remondi kohta soovitada? Viimasel reisil läks kohvri plastjalg katki. Nüüd vaja jälle kasutusele võtta, lombaka kohvriga nadi minna.

Sooviksin ka teada kohvri remondi kohta, endal läks reguleerimisnupp katki (ostsin kalli kohvri ja esimesel reisil visati katki) ning nüüd ei saa sisse-välja tõmmatavat vedamisjalga reguleerida.

Küsijale nõu anda ei oska, seega veidi off-topic kommentaar. Samas kommenteeriks veidi seda kohvrite katki minemise teemat üldisemalt. Mul juhtus sellel aastal sama asi, mis oceanil. Barcelonast tulles Star Alliance lendudega (Spanair+Estonian Air). Üks nendest kompaniidest sai selle tükiga hakkama. Marssisin pagasilindi juurest otse sinna pagasikassasse ja tegin kaebuse. Selle tulemusena vahetati mul purunenud ja väändunud osad välja ning kohver nüüd nagu uus. Siit siis kaks järeldust. Esiteks - kui midagi juhtub lennureisi ajal, siis tasub kindlasti pöörduda lennujaama pagasiletti. Teiseks - kuna mul kohver parandati, siis järelikult keegi tegeleb Eestis parandamisega. Soovitan helistada Tallinna Lennujaama pagasiletti ja sealt küsida.

Liinireiside puhul on tõesti vedajad kohustatud kohvri tõsise vigastamise korral, tekitatud kahju hüvitama. Kui aga asi jäi vormistamata, siis Tallinnas tegelevad kohvrite remondiga:

Helain (www.helain.ee) - tegeleb põhiliselt Delsey, Samsonite, Rimowa jne, aga ka ülejäänud kohvrite remondiga. Asuvad siis Luha 38.

Teine firma on Kingser (www.kingser.ee) neil peaks olema mitu kohta linnapeal

Ainult jala vahetamine ei tohiks väga kallis olla, aga oleneb muidugi kohvri brandist