Kõige odavaim lennupilet Montrealist (Kanada) Eesti, Lätti, Soome?

Kas keegi teab, kuidas oleks Montrealist (Kanada) kõige odavam tulla Eesti? Või siis Lätti? Soome? Tahaks tulla Eesti juuni lõpus ja veeta siin kuskil ühe kuu. Ühesõnaga, vaja oleks kõige odavaimaid lennupileteid. Äkki osakb või teab keegi kuidas jne. Suured tänud juba ette!

See aeg on hindadele kõrghooaeg. Eriti põhjas. Kombineeri, võrdle: http://www.skyscanner.net/

Kui odavalt saad Montrealist Torontosse, siis vaata Finnairi pakkumisi Torontost: http://www.finnair.com/finnaircom/wps/portal/travel/en_CA?fromjump=true&locale=en_CA# Näiteks: Toronto - Helsinki via London Tuesday 29 June 2010

Helsinki - Toronto Tuesday 27 July 2010
Kokku: 893.25 CAD (~11023 EEK) + laev

0
0

Jälgi Kanada enda firmasid, neil on sealtpoolt tulles rohkem soodukaid, kui Euroopa poolt minnes. Kui aega on, siis põhimõtteliselt sobib mistahes hea hinnaga Euroopa sihtpunkt.

0
0

Suured tänud vastajatele!

0
0

Äkki on veel kellegil häid ettepanekuid või nõuandeid? Väga-väga suur soov on tulla jälle Kanadast Eesti..

0
0

on põhjus, miks hinnad kõrged on. Väga raske on öelda, milline on juulis, augustis kõige soodsam variant, kui soodushindu praktiliselt ei ole. Iga suvi ringlevad tripi foorumis sarnased küsimused (sest lisanduvad uued küsijad) ja enamus neist jäävad ammendava vastuseta. 10-11 tuhat EEK on arvatavalt see piir, millest soodsamalt hetkel ei saa.

0
0

Siis kombineeri variante Montreal-London ja sealt odavlennufirmadega Easyjet London-TLN, Ryanair või Airbaltic London-Riia

Montreal on prantsuskeelne osariik ja võib olla on seetõttu rohkem lennuliine Prantsusmaa, Belgia suunal ja suurem võimalus sooduspakkumisitele.

0
0

Tänud vastamast!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased