Kopenhaagen-Tallinn

Tere 

Kus kadus hilisõhtune Kopenhaagen-Tallinn otselend?

See lend pole veel kordagi peale märtsi 2020 toimunud ja ei usu, et nii pea midagi ka muutub.

0
0

Soetasin SAS kaudu piletid Tenerifele 1,5 kuud tagasi. 

Siis oli see lend kirjas. 

Nüüd saatsid kirja, et lendu pole.

0
0

Vaevalt et sulle keegi siin oskab öelda kuhu see lend kadus, küsi ikka vedajalt?

0
0

Ostsin SASi kaudu piletid Tenerifele vahemaandumisega Kopenhaagenis. Tallinnast peaks lend väljuma Kopenhageni 02.11 hommikul kell 06:25 ja 16.11 peaks Kopenhaagenist Tallinna suunas tulema kell 22:55. 

Sellisel ajal lende läbi SAS-i enam osta võimalik ei ole ja nende kalendris neid lende ei näita enam. Tallinna lennujaam ütles, et nende lennugraafikutes selliseid lende ei ole. Samas SAS ütleb nii meilis, facebookis kui telefonis, et kui tühistamisteadet tulnud ei ole siis lennud toimuvad. Küsisin mitu korda, et miks neid lende enam siis ei näita aga väga ebaviisakalt pursivad sama teksti edasi, et kui lend süsteemis on aktiivne, siis toimub. Oli vaja teada, sest muude reisibroneeringute tasuta tühistamise tähtajad tulid peale. Praegu tegime reisikindlustuse ära ja ootame, et mis SAS teeb. Äkki viivad Stockholmi kaudu kohale.

0
0

Oi kurja, mu reisikaaslasel on 17.11 samamoodi õhtune lend 22:55 Tallinna suunas (eelnev ka Kanaaridelt). Mingit teadet tühistamise osas pole tulnud, aga seda lendu ei tundu samuti graafikus olevat. 

Mul endal oli sama situatsioon õhtuse Stockholmi lennuga, ja siis tõsteti lihtsalt lend 2 päeva varasemaks, oli 28.11 ja tõsteti 26.11 (ma selle probleemiga hakkan tegelema alles).

St häid alternatiive üldse pole, kõige lähem normaalne connection on 19.11. Raudselt tõstavad sinna. 

Need SASi piletid olidki liiga odavad, et tõsi olla.

0
0

Uurin, kas @mikk92 saite lahenduse? Minu reisikaaslane pole saanud veel ka teadet selle kohta, et lend oleks tühistatud/muudetud. 

Ma ise suutsin enda lennu korda ajada. Jagan kogemust - esiteks olin chatis 40 minutit ootel selleks, et saada teada, et broneerinugute muudatusi saab teha ainult telefoni teel. 

Olin liinil 25 minutit ootel ning pakkusin välja ise, et lendan siiski 28.11 LPA-Stockholm ja siis 29.11 hommikul Stockholm -Tallinn.  Selle muudatuse sai teha, ning mulle öeldi ka, et saan hotelli eest Stockholmi lennujaamas küsida raha tagastuse pärast. Kas keegi seda oskab kommenteerida - et broneerin suvalise hotelli ja SAS hüvitab? St ma otseselt seda ise välja ei lugenud kuskilt, kuid nii mulle telefoni teel öeldi. 

Lisamärkusena võib öelda, et kindlasti peab piletid pärast üle kontrollima - mina avastasin, et mu broneeringult oli kadunud üks mineku lend - olin uuesti 20 minutit ootel ja peale väikest kohmitsemist sain ka selle tagasi. Üldiselt võib siiski väga rahul olla.

0
0

Soovisin SASilt raha tagastust ,kuuna viimane lend Kopenhaagen-Tallinn tühistatud.

Vastus oli et, nad kahjuks ei saa maksta

0
0

Mis nad põhejnduseks tõid?

Kui sul on ostetud pilet Tallinn-Tenerife-Tallinn ja see muudetakse lennufirma poolt lennuks Tallinn-Tenerife-Stockholm, siis reaalselt sul enam ostetud piletit ei ole ja igasuguse loogika järgi saad küsida raha kogu pileti eest tagasi.

0
0

Targemad võivad ümber lükata aga minu arust on nii (või vähemalt nii mulle SAS väitis) et kui nendepoolne broneeringu muudatus on toonud lisaks öö hotellis siis selle nad kompenseerivad aga kui ise pakud välja mingi muu lahenduse mis toob ööbimise kaasa siis mitte.Meil ka muutusid Gran Canaria lennud mõlemal suunal,sinna lennates tuleb öö Arlandas lisaks ja tagasi tulles tõsteti lend kaks päeva hilisemaks mis sobis ka õnneks hästi sest kes see ikka kahest lisapuhkuse päevast loobuda tahaks :)

0
0

Andsid võimaluse reisi muutmiseks TFS- CPH-ARN-TLL ,öö Arlandas siis.

Aga kontrollisin ka sinnalendu 23.11.21 TLL-CPH-TFS. Ja paistab et ka sellist lendu TLL-CPH kl 6.25 ei toimu

0
0

Meie esialgsed piletid Tenerifele olid siis ka läbi Kopenhaageni ja varakult juba nägime, et selliseid lende kuskil graafikutes enam ei ole. Sai ka helistatud SAS-ile ja läbi FB nendega räägitud ja nemad korrutasid ainult, et kui lennud aktiivsed siis kõik korras ja ärge muretsega. Nüüd tuligi siis lõpuks tühistamise teade nende poolt. 

Helistasin uuesti neile ja kõne algas jälle nende poolt ebaviisakas toonis, et lennud ei ole tühistatud vaid lihtsalt muudetud. Nende poolt muudetud lennud olid nüüd TLL-ARN-CPH-TFS aga lennuajad ei klappinud. Oleksime mingi 2h hiljem maandunud Kopenhaageni Tenerife lennuki väljumise ajast. 

AGA... Enne kõne olime ise juba uued sobivad reisiajad välja valinud ja teenindajale andsin kindlalt teada, et soovin just nende kuupäevade peale vahetada reisid. Saime lõpuks nüüd 06.11-20.11 reisid ja ainult vahemaandumisega Stockholmis ehk TLL-ARN-TFS aga tagasitulles küll peab Stockholmis öö veetma, sest pärast Tenerife lennu maandumist ühtegi lendu enam Tallinna poole ei lähe. Loodetavasti rohkem midagi ära ei tühistata.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased