Kopsu pilt viisa jaoks

Vabandused, et teen uue teema, aga vastuseid muidu ei tule. Nimelt oleks vaja kiiremas korras saada kontakte, kus saaks Tallinnas teha kopsu pildi viisa jaoks. Mul selleks jäänud ainult kaks päeava. Kolmapäeval juba ära lend. Tänud. Kui vastus käes voib teema kinni panna.

Ilmselt pead küsima mõnest reisimeditsiini kabinetist kui siit selget vastust ei saa. Tallinnas on selline nt Merimetsas, Meremeeste haiglas, Telliskivi perearstikeskuses ja veel mõnes kohas. Tarus TÜ Kliinikumis reisimeditsiini kabinet.

0
0

Vaatasin küll teksti üle, aga ikka tuli näpukas sisse :) Tartus siis, mitte Tarus.

0
0

WH viisa jaoks tahad kopsupilti? Tallinnas on ainuke koht kus seda tehakse Karelli arstikeskus ( hind 810.-). Minul läks pildi tegemisest kuni viisa saamiseni aega üle 2 nädala... Karelli telefonid: 610 9444, 610 9443, 505 9443

0
0

saab siis ka TÛ kliinikumis? Aga tänud. Jah WH viisa jaoks.Siin foorumis lihtsalt kordub igal pool et tehakse Karellis.Ma ei teadnud, et on ka teisi voimalusi.Tartu oleks ideaalne.On keegi teinud tartus?

0
0

Ei olegi teisi võimalusi kui Karell Tallinnas.!!

0
0

vastus saadud aeg kinni pandud.Teema kinni.

0
0

Mul tekkis nüüd segadus seoses viisa taotlusega. Tegin eile viisa taotluse ära, aga nüüd nagu karelli lehelt lugesin, et: PS- Palume eelnevalt täita Teile spetsiaalselt peale viisa taotluse täitmist Teie e-mailile saadetud isikuandmetega eelnevalt täidetud ankeet. Mul ei ole e-mailile mingit ankeeti tulnud. Kas selle all on mõeldud seda 160 ankeeti? See on mul juba välja prinditud ja võin minna sellega arstile juba või tõesti peab veel midagi ootama? Aitäh kes viitsib vastata!

0
0

Jah see sama 160 ankeet mingi 7 lehte kokku, seal täida ära oma osa ning mine karelli igaksjuhuks võid 2 eksemplari printida äkki paned midagi vuuki:D

0
0

Jah, mina panin vuuki täiega :D. Kogemata panin allkirja raseda inimese kohale ja siis jooksin mööda linna otsides kohta, kus netti saab ja printida :D

0
0

Ma selle vuuki panemise pärast ei muretse, mul see leht juba hoolikalt täidetud ja prindin veel varu ka kaasa. Pigem ajas jah segadusse see, mis karelli lehel oli, et nagu peaksin veel midagi e-mailile ootama. Aga kui ei pea, siis väga ok.

0
0

Millal umbes peale kopsupildi tegemist teil "viisa staatuse" lehel kopsupildi ja tervise paberite taga see märge muutus, et nad on kätte saanud? Ja kaua läks sellest märke muutusest viisa saamiseni aega?

0
0

...ei muutunudki see märge. Nädal aega ootasin, siis helistasin Karelli ja uurisin kas ikka pilt ära saadetud, oli küll. Siis läks veel paar päeva aega ja ilma, et midagi oleks muutunud "viisa staatuse" lehel tuli meilile vastus viisa saamise kohta. Peale seda kirja oli küll juab muutus, kus siis kirjas, et viisa taotlus aktsepteeriti. Nii, et natuke kannatust ja küll see vastus ka ükskord tuleb :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased