trip-krainetrip-ukraine-dark
Korfu - Mega Hotel **+

Tere !

Kas on keegi olnud Teztouri kaudu selles hotellis ja millised on kogemused ? Kuidas hommiku-ja õhtusöögid olid? Suured tänud ette abi eest !

Nimi on äärmiselt paljutõotav :P

:) Täna on Trip´is 1. aprill vist.

Paljutõotavad on ikka need 2 tärnikest Mega taga. Ma ei söanda kohe mõeldagi, mida selles kolme tärnikesega megas veel pakutakse?Nii hommikul kui ka õhtul....

Ainult 3 tärniga konjakit. :) Ja mitte seda teenust, mida sina arvad...

Küsimus oli kas keegi on olnud selles hotellis ja ootasin vastuseid nendelt,mitte mingitelt ninatarkadelt ,kes tahavad niisama midagi kommenteerida .

Neti leht on neil küll viisakam kui mõnel teisel 2** hotellil, kui välja arvata mõned väikesed kirjavead kuigi just lugesin, et see kuurort ei pidanud just kõige ilusam olema. Arvan, et isegi läheks sinna, kui Korfule sõit oleks muidugi oleneb ka palju maksab jne.

http://ipsos-megahotel-corfu.com/

Väga viisakas koht. Ei midagi ülepakutut, õhtusöök oli mehele kohane, naised sellega tavaliselt hakkama ei saanud(kolm käikku-oode,põhiroog ja magustoit). Toad olid alati puhtad ja pesu vahetati nädalas kaks-kolm korda. Bassein oli lebotajatele, meri oli kohe üle tee. Mis puudutab Ipsost üldiselt siis on ka ilusamaid paikku aga baaslaagrina oli see ideaalne.

Oleme praegu Korful ja käime sellest iga päev mööda. Kord astusime kogemuse saamiseks ka sisse ja õuele. Ühelt rõdult kuuldus ka eestikeelset telefonikõnet. Nõustun "reggie" eelkirjutatuga. Tänavaäärsed toad võivad ehk lärmakad olla, kuid hotelli tiib laieneb ka õuele, kus on kindlasti vaiksem.

A. Grauberg