Korfu Top-promo

Kas keegi on käinud sel aastal Korful Top-Promoga 2* hotellis? Millisesse hotelli olete sattunud?

Tulin just Top-Promo 2* reisilt. Sattusin hotelli Primavera. Selle hinna eest ei olnud põhjust viriseda.
Plussid:

  • asukoht hea. Kuna rendiautot ei võtnud, siis kasutasime ühistransporti. Korfu linna oli sealt 11 km, buss käis umbes 20 min tagant, pilet 1.30, mugav.
  • palju söögikohti, hotellis sai ju ainult hommikusööki, seega muud söögikorrad mujalt
  • lähedal asus Viva Bar, pakuti 100 erinevad kokteili - ilusad, vihmavarjukeste ja arbuusilõikudega kaunistatud :), hind 3.50-4.50.
  • rannas sai rentida vesijalgratast, paati, veesuuski jpm
  • hotelli personal meeldiv
    Miinused:
  • hotelli kõrval oli kohe sõidutee, masinatemüra :(, kasutasin magamisel kõrvatroppe.
  • toas oli läpatanud hais ja pisut sipelgaid.

Ega seal hotellis söögitegemisvõimalusi ei olnud (kööginurk, külmkapp jne) ?

Meie toas oli külmkapp olemas, aga igas toas ei olnud. Vedas vist lihtsalt. Sööginurka ei olnud. Aga hommikusöök oli ok - jogurt, virsikud, sai, või, moos, juust, vorst, kohv, jääkülm apelsinimahl. Aga lähedal on mitmeid taverne, ongi hea igakord erinevas kohas toite proovida.

Sattsin Dassia Beachi. Olenemata, et pildid on selle hotelli kohta netis väga kehvad, oli hotell ise päris ok. Väga puhas, asus 10 meetrit rannast, mega ilusa koha peal, 2m kruusa,siis edasi puhas liivapõhi. boonusena olid rannatoolid ka tasuta. Toas oli külmkapp,saime ostetud malonid-arbuusid-vee ilusti säilitatud+jääkuubikud olid omast käest.
Personal väga sõbralik ja tore.
Teest piisavalt eemal, rahulik oli küll magada.
Auto rent+poed, kõik käe-jala juures.
Olen väga rahul.

Kõik kes plaanivad minna sel hooajal veel Korfule Top Toursi Top-Promo3*ga, siis väike hoiatus hotelli osas. Võite sattuda Sidari Beach Star** hotelli (http://www.toptours.ee/est/rannapuhkus/Korfu/beachstar) mis Top Toursi kodulehel on soovitatud suisa pulmadeks. Aga jutt on ülivale ja basseinipilt pole ka selle hotelli oma. Rand on tõesti lähedal, kõigest üle tee, aga rand sogane ja 100 m eemal käib meres muuli ehitus ja tanker süvendab randa. Hotelli hommikusöök koosneb kahest viilust röstsaiast, moosi ja võiga. Juurde toob teenindaja veel klaas mahla ja tassi kohvi. Kohv oli kusjuures OK isegi. Hotellis laenutatakse lisatasu eest ventilaatoreid, kliimaseadet pole kusagil. Jubelämbe on juulis ja augustis ning pidevalt peaks hoidma lahti aknaid. Kahjuks tulevad siis sisse sääsed. Osades tubades elasid nad suisa kapis. Mingit ilusat loodusvaadet küll otsida ei tasu. Tubade mööbel vana, sanitaartehnika vana. WCs puuduvad pottidel isegi prill-lauad. Peale koristaja käimist jäetakse igale poole veeloigud ja kõik on räpakapoolne. Ainuke hea asi on see, et bassein on alati puhas ja lastele eraldi madal bassein. Sidaari keskus on ka OK (500 m eemal), aga hotell asub kuurortist eemal st kuurorti äärealal. Kuurortis rand normaalne. Olen varem ka kasutanud loteriimajutust ja Türgi 2 hotell (Alanyas) andis sellele hotellile ka silmad ette. Selle asemel soovitan Korfu Secret3*+ hotelli. Randa tuleb küll jalutada (jääb 800 m kaugusele, mäest alla tuleb küll jalutada ja osaliselt mööda sõiduteed), aga kui tegemist pole väikeste lastega perega, siis kindlasti jääte rohkem rahule.

Soovitaks parem Korfule reisijatel lennata Airbalticuga Riiast Veneetsiasse ning sealt ööpraamiga kohale. Või siis Ateenasse ning Aegian Airline-siga edasi. Võtke kohapeal apartment või maja (kui lähete suurema seltskonnaga). Saate oma ranna ning privaatsuse ja ilmselt ka poole odavamalt.