Korfult Itaaliasse laevaga

Lugesin Toptoursi kodukalt, et Korfult on võimalik ka praamiga minna Itaaliasse. Oskab keegi mingeid linke anda või hindasid palju maksab selline trip? Kahjuks trip.ee-st ei osanud küll kuskilt leida vastavat teemat ja linke. On keegi teinud sellise reisi läbi ja jagaks kogemusi?

võib saada Korfule Veneetsiast, Anconast, Barist ja Brindisist, olenevalt aastaajast(enamalt jaolt suviti) ja päevast. Lühim sõit on Brindisist ja ühe otsa hind alates ca 40 EUR tekipiletist, Barist on hind alates ca 50 EUR. Vaata www.ferries.gr

Kas keegi oskab kommenteerida Kreeka suuremate saarte vahel sõitvate laevu. Kas öise laevaga on normaalne sõita? Kas seal magada ka kuidagi saab? Kas mugavaid istekohti on ka? Plaan võtta odavad piletid.

Küsimus ei täpsusta marsuuti. Laevu on palju. Istmed peale avaliku salongi/baari/kohviku on üldiselt käetugedega nii istumissalongis või ka pisut privaatsemas nö. spetsiaalselt eraldatud toakeses, nii et korralikult öösel välja sirutada saab ilmselt ainult põrandal. Vaibad on küll maas, nii et päris 100% askeetlik ilma oma asjadeta ei ole. Konkreetselt kahe suurima saare, Kreeta ja Rhodose vahel sõidab laev ca 15-16 tundi ja ei erine vist peale meresõidukindluse teistest.