Krabi lennuväljalt Ao Nangi

Palun infot, kuidas on kõige parem sõita Krabi lennuväljalt Ao Nangi? Palju umbes maksab ja kui kaua võtab sõit aega? Või siis kui kaugel on Krabi lennuväli Krabi keskusest?
Tahaks jõuda Ao Nangi aga kuna meil laps kaasas, siis olen kahevahel, kas ööbida peale saabumist Krabis ja siis järgmisel päeval edasi sõita või kohe õhtul üritada Ao Nangi jõuda. Lend saabub Krabisse vist alles mingi kl 7 paiku õhtul. Ja kui kellelgi on soovitusi Ao Nangi hotellide osas, siis olen juba ette tänulik!

Tere. Minuteada sõidavad sealt bussid ja taksod Ao Nangi. Ma ei mäleta küll hinda, kuid oli olematu summa selle bussisõidu eest. Sõitis ca tund aega. Ma arvan, et kuna need bussid on igal lennul vastas, kui just öösel kohale ei jõua, siis pole vast mõtet Krabis ööbimisele aega raisata. Ao Nangis on ööbimisi iga nurga peal. Ise ööbisime Nopharat Thara rannas (Ao Nangi kõrval) Tip Anda bungalows. Öö oli 550 bahti, kui tingida. Kui on viitsimist, siis võib üheks ööks koha ära võtta ja järgmisel päeaval, vajadusel uus otsida.

Tellisin hotellist takso vastu, maksis 450 bahti. Kohapeal ca. 300 bahti 40km otsa eest.

Meie läksime esimeseks kaheks ööks Krabi linna ja tellisime hotelli poolt (Maritime Park & Spa Resort) endale transfeeri. Läks maksma neljale inimesele kokku 300 bahti. Krabist läksime Ao Nangi 250 bahti eest. Ao Nangis julgen soovitada Wanna`s Place hotelli. Hind on küll üle keskmise, aga samas on hästi mõnusad bungalod seal. Rand on ka kohe üle tee. Meie bungalos oli üks üheinimese ja üks kaheinimese voodi, nii et lapsega minnes peaks hästi sobima.

Arvan et Krabisse pole küll mõtekas jääda. Lennujaamast bussi sõit Krabi linna pool tundi- sõidad veel pool tundi ja oledki Ao Nangis. Bussipilet Ao Nangi maksis 150 bahti inimene.

On taksoteenuse hind hotellihinna sees, paljudel on see normaalse hinnaga, mina uuriks hotellist.