Viimased kommentaarid

Soovitan ka seda saiti. Kõigepealt valid hinna, piirkonna ja siis maksad.

Baht on euro vastu kõvasti nõrgenenud ja juba sellel põhjusel on kõik odavam.

...selle tõttu on Venemaal, Ukrainas, Valgevenes, Kesk-Aasias jm. väga mugav reisida, kuna peetakse kohalikuks. Praktiliselt alati, kui olen olnud Moskvas vm. küsitakse minult õiget teed. Kui rääkida saadakse aksendist aru, et tegemist ei ole venelasega.

Tellisin hotellist takso vastu, maksis 450 bahti. Kohapeal ca. 300 bahti 40km otsa eest.

Skybar Vertigio, 61-korrusel, ööturg, bassein hotelli katusel, ping-pong show, templid - pole tähtis milline, kõik on ühesugused, Hiinalinn, sõit jõel.

Olin novembris 2 nädalat Ao Nangis. Elasin hotellides Ao Nang palace ja J Mansion, öö 344 EEK, ilma ette reserveerimiseta - kohapeal saab hinda alla kaubelda. Hotellid meie mõistes korralikud 3*. Rannast 100m. Päris randa ei soovita, kuna: 1. kallis, 2. Ao Nangi rand ei ole nö paradiisirand. Paradiisirand on samas kohe nurga taga, kuhu saab sõita paadi või süstaga, nii et nagunii ei oleks mõtet Ao Nangis hotelli päris randa võtta kui sõidad teise randa. Raylee rannast järgmisel rannal (täpselt nime ei mäleta) on hullult kallid hotellid - 20 000 EEK öö. Samas see rand, kus need hotellid asuvad on kõigile vaba ja üks ilusamaid mida näinud olen. Lonely Planeti järgi on see ilusaim rand Tais.

Enne maksad ja siis saad hotelli nime teada - soodus!

Kõige pealt vali linn,piirkond, tärnid jms. maksad ja siis saad teada hotelli nime. Sait haldab hotellitube, mida hotellid ei ole suutnud välja müüa. Suur soodustus on selle tõttu, et hotelli nime saad alles pärast maksmist teada.

Oleme seal 15-30.nov, ei plaani midagi ette kinni panna, vahest ainult esimese öö.

Samas 5 aastat tagasi seda probleemi ei olnud.

Töötan Soome ettevõttes müües Soome tooteid Venemaale. Muidu suhted venelastega OK, aga kui välja tuleb, et olen eestlane on neil tükiks ajaks blokk ees.

Lennujaam on suur. Ühest otsast teise jalgsi ca. 30 min. Samas ei tea kui suur väravate vahe on ja kas sul on lennud ühe pileti peal. Kui on 2 eraldi piletit siis on sul vaja 2 h. Kui ühe pileti peal siis 50min-iga tuleb toime, kuid mina ei riskiks, mis siis, kui lend tallinnast hilineb kasvõi 15min?

Piiril olevas putkas tehakse see automaatselt - enne üle ei lastagi. Maksta saab sularahas. Vahendajate käest ostmisel suurt mõtet ei näe.

Nikon D300+18-200mm VR lääts