Kreeta poed

Tahaksin teada, et miukseid riideid seal müüakse ? Kas siukest turu kaupa rohkem või siis ka näiteks selliseid riideid , mis on Zaras, Mangos jne.

Ehk täpsustad miukest garderoobitäiendust vajad. Siis teab rahvas ka vastata, kas siukest kaupa ka Kreetal saadaval on.

Ma mõtlesin just, et siukseid riideid nagu näiteks Zaras või Mangos vms :P Siukseid moodsamaid just, mitte nagu turukaup. Või on seal ainult järgi tehtud Guccid ja Pradad? Ja just Rethymnon linnas.

No siukest asja pole ma veel näind, et niukesi küsimusi küstakse...

No sealt osta pole küll midagi peale piraatkaubamärkide, cucci, dolce gabana.Mingi odavast materjalist nartsu peale on firmamärgid tehtud ja kogu lugu.

Mina kreetas ei näinud üldse mingeid turkesi ega midagi, kust oleks saanud riideid osta! MIngid poed olid, aga suhteliselt mõtetu riiete valik oli igalpool!

Rethymno kesklinnas on mõned paremad kaubamärgid ka saadaval.....nagu diesel, miss sixty ning teised tuntumad teksamärgid ja mõned paremad poed veel.kuid üldjuhul ikka suveniiripoed ja turupoekesed kitsastel tänavatel.See oli muidugi 4 aastat tagasi kui ma seal elasin. nüüd on kindlasti olukord muutunud kuid osta oli sealt sel ajal küll:)

Isssake, mis kommentaarid :D Kreetal oli mul küll elu parim šoping, just Xania linnas. Nii palju mõnusaid poode. Kallemaid ja odavamaid. Ja odavamates ilusad pluusid/kleidid/püksid väga (Y)(Y). See, et nimda'l midagi osta ei õnnestunud tuli sellest, et ta hotell linnast eemal oli ja linna minna ei viitsinud vist. Ümber hotelli on jah igavad MEGAmarketid/SUPERmarketid jms mõttetu kraamiga.

Rethymnonis mina selliseid poode ei kohanud , seal rohkem suveniiripoed ja mõned üksikud riidepoed. Hanias käies tundus küll, et seal tava-kaubandusele rohkem rõhku pandud ja võimalusi rohkem.

Seal on nn "hiina käsitöö" ehk Gutsi, Adibas, Nice ja teised tuntud kaubamärgid.