Kuala Lumpur-Bangkok rongiga?

Tere, kas keegi on sõitnud rongiga Kuala Lumpurist Bangkoki? Kas see on võimalik ja turvaline? Olen üksinda reisiv tüdruk(kui see peaks mingit rolli mängima). Mu kagu-Aasia LP aastast 2008 hoiatab võimalike rahutuste eest piirkonnas, kust rong läbi läheb. Kas peaks seda tõsiselt võtma ja kust ma saaksin infot hetkeolukorra kohta riigis?

Teiseks tahaksin küsida, kas keegi on Kuala Lumpurist Tai viisat taotlenud? Kui kiiresti on viisa saadud ja kas nõutakse mingeid muid dokumente peale passi, piltide ja täidetud ankeedi? Vaatasin KL Tai saatkonna kodukalt, justkui küsitakse lisaks töö- ja elukoha kinnitust vms.

Tere! Kas keegi teab siis midagi rongiliiklusest ja rongipiletite ostmisest online? Oleks vaja osta rongipilet Bangkokist v Surat Thanist Kuala Lumpurisse eelnevalt kohe ära, et seda piiril näidata, et ikka Taist 15p pärast lahkun. Kuidagi väga keeruline piletite süsteem. On kellelgi asi selge?

www.seat61.com on üks parimaid rongiinfo webilehti üldse (ise olen kogu oma info sealt saanud) kui inglisekeelt mõistad. Uueneb pidevalt.

jah, see leht juba läbi hekseldatud, aga pileti ost läks ikka väga keeruliseks juba, lihtsaim variant tundus osta pilet rongijaamast. Järgmised variandid juba läbi mingite büroode vm. Ja tundub, et mingit otse rongi ei ole, et üks osa osta Taist ja siis teine pool Malaysiast ja no ei jõudnud kohale, mis süsteem on....ja online ost ei tööta ka:S Ehk tead midagi bussidest, mis läheks ühe hooga Kuala Lumpurisse?

Milleks jamada mingit busside ja rongide ja ligi 24h sõitmisega? Air Asia lennu saad vähema kui 200 ringgiti eest kui piisavalt pikalt ette osta. Ja oled 2 tunniga kohal.