Küsimus Tallinn - Eger

Tere Mul siis küsimus teemal kuidas sõita Tallinn - Eger lõik Kas sõita ümber Varssavi ja siis Krakowi peale või vältida mõne lõigu teeremonte. Ja kumb oleks etem kas alustada sõitu Eestist kell 4 hommikul või parem õhtul ?

Tere Tasub sõita ümber Varssavi suunaga Krakowi peale. Varssavist edasi Krakowi poole teeremonte polnud, sai kiiresti sõita. Kõige parem oleks sättida nii,et Poola läbida pühapäeval, siis rekkadel keeld sõita. Poolat läbi sõita on väga tüütu, sõidukultuur on seal hull.

hei

liikusin Ikla - Eger ca. 3 nädalat tagasi. Marsruut: Ikla- Augustow - Lomza - Varssav - Kielce(seal oli hotell) aega kulus selle lõigu läbimiseks 13h ja 40 min. Alustasin Iklast kl. 07:00 Edasi järgmine hommik Kielce - Krakow(mööda ringteed)- Nowy Targ - Poprad jne. Aega koos söömiste, Poolas juustu ostmistega jne. ca.10h

NB! Tagasi tulles(24.07 lõuna paiku)oli Augustowis meeletu ummik just Varssavi suunal(e. lõunasse), parem oleks tõesti läbida seda lõiku nädalavahetusel. Marsruut tagasi oli Eger - Krakow - Katowice - Varssav - Byalistok-Augustow jne. Oli vist Czestochowa, kus seisin ummikus ca. 45 min - 1h(mingi silla ehitus vms.). Kõige tipuks oli Marijampole kandis 1 rida ajutiselt suletud ja autode järjekord vähemalt 3-4 km(usun, et ei liialda). Ise sõitsin linna sisse ja seda kaudu sain veidike ette poole, ootasin ca. 1h. Vastutulev autode rida oli vähemalt 5 km pikk.

Aga muidu head reisi:))

me läksime Lublinist läbi. iga kord oleme Varssavist läinud.

Mina sõidaks üle Lublini. Üldse soovitan kasutada teekonna otsimiseks netis olevaid reisi planeerijaid. ViaMichelin pakub samuti kohe esimese valikuna mineku üle Lublini, sest see on hea,kuna suured linnad jäävad siis ära. Eriti kasulik on pääseda Varsavi kandi liikluses valitsevast tõmblemistest ja suurtest sõitvatest rekatest.