trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuhu kadusid AirBaltic soodsad lennud?

Varem, interneti kaudu broneerides, pakuti valikuliselt ka 1 ja 2 latiseid lende. Selle nädala algusest ei paista neid enam olevat. Oskab keegi asja valgustada?

Hetkel on soodsaimad lennud 16 latti, mis teeb edasi-tagasi lennu maksumuseks 2700 eek, 1-latisega oleks see 1500 eek. Vaatasin erinevaid sihtkohti ja aegu, eripakkumisi ei näinud.

During the weekend airBaltic is offering 50 000 cheap tickets to the sunny Mediterranean cities, Western Europe and other airBaltic destinations on flights in December, January and February. The sale starts on 5:00pm, Thursday, November 6 and ends on 11:59pm, Monday, November 10, so don’t miss out!

Kas teistel on ka probleeme selle koduka piletisüsteemiga?

Valin selle kampaania raames Departure country ükskõik mis riigi ning siis "Buy now" tuleb error: "Due to technical difficulties, your request cannot be processed at this time. Please try again later. (ref: D640648F 08111139)"

Ja niimoodi on mitu korda.

See veateade on seal koguaeg, aga sooduspiletid on müügil küll. Paistab, et need 1 ja 2 latised lennud ongi need "eripakkumise" piletid, mida varem sai ka ilma eripakkumiseta. Peale 15. veebruari 1 ja 2 latiseid lende hetkel ei pakuta.

Ei tea kuhu riiki nad 1 latiseid pakuvad? Mina pole küll näinud.

sama error, ei saagi midagi osta.