Kuhu minna?

Soov minna koos mehega puhkusrisile. Koos kunagi puhkamas pole käinud, sooviks sooja ja mõnusat kohta, kus päikest võtta, energiat saada, aga samas ka vaadata loodust ja vaatamisväärsusi. Kahepeale on eelarve umbes 30 000.-.Sõit oleks novembri lõpp, või detsembri algus. Mida oskate soovitada?

Kas ootad ideid, et milliste reisipaketide hulgast valida või oled valmis omal käel reisile minema?
Esimesel juhul piirdub valik vahemere äärsete maadega, Kanaaride või veel Indiaga. Viimased jätaks seda puhku kõrvale ja eelistaks keskmisest paremat hotelli ja seda Hispaanias-Portugalis või Prantsusmaal-Itaalias. Kahjuks võib-olla sel ajal juba seal liialt jahe. Kuigi pean ütlema, et see summa on paras laiaks lüüa hoopis Egiptuse reisiga: saad normaalse hotelli, käid ära kas Kairos või Luxoris ning päikest saad ka omajagu.
Teine variant oleks, omapead leida lend ja ööbimine ning hea õnne korral käib ära mõnel Kariibi mere saarel. Odavat lendu on alati lihtsam leida võimalikult vara ostes ja siin võib-olla oled juba hiljaks jäämas. Selleks tuleks natuke sortida odav-lennufirmade web-i aadressidel.
P.S. Oleks aga selliseid naisi rohkem, kes sebiksid mehe puhkusereisile.

Koondatud info:
http://www.reisipank.ee/
Näiteks: Kanaari saared, India

Kui sobivad pakettreisid, siis infoks niipalju, et Fritidsresoriga ja algusega Stokholmist: 27. november Kambodza 5000 SEK, 4. detsember Surat Thani Tais 5000 SEK, 5. detsember Florida 4000 SEK. Need selle aja kohta päris head hinnad, ning Kambodza sisaldab ka loterii majutust, aga seal alati vöimalik parem elamine otsida.

Tere!
See võiks olla nt mõni Vahemere maa, nt Tuneesia, Marocco, Kreeta saar (Kreekas), populaarne on ka Horvaatia, ei tea kas on seal soe sel aastaajal.

Vaata:
http://www.virtualtourist.com
sealt leiad huvitavat infot!

Egiptuses, Hispaanias, Portugalis olen käinud, aga ülejäänud pakkumisi kihutan kohe netiavarustesse uurima: Lahe, et keegi hüva nõuga appi lendas:)

Soe soovitus, minge araablaste juurde. Dubaisse või sinna kanti. Olen käinud ja kindlasti tagasi minek :)

Mehi reisile sebivatest naistes veel nii palju, et olen üks neist :)
Korraldan ja ajan asju, uurin ja puurin - see on kõige lihtsam võimalus, et üldse reisile minna. Kui jääks mehe initsiatiivi ootama, tuleks vist oi-oi kui kaua oodata :)

Aga reisi sihtkohast - meie nt lähme umbes samasuguse eelarvega nov lõpu poole Taisse, Krabisse. Võtsin ainult lennupiletid ja majutuse otsin ise kohapealt (esimese öö siis bronnin ikka Eestist ära)

Ei jõua ära oodata!

Päikest!!!